هزینه باربری بین شهری % نکات حمل و بسته بندی کتاب ها!

هزینه باربری بین شهری  با توجه به موارد خاصی محاسبه میشود. هر کسی که تا به حال صاحب یک کتاب بوده است، از ناراحتی یک جلد خمیده، یک صفحه پاره یا یک جلد پاره می‌داند. به احتمال زیاد، شما همچنین درد ناشی از تلاش برای جلوگیری از آسیب های زیادی را هنگام انتقال کتاب از خانه ای به خانه دیگر درک می کنید.

همه آن تخته‌های کج، سفرهای سنگین به کامیون‌ها و بازگشت به آن، و آشفتگی امنیت همه چیز – باید راه بهتری وجود داشته باشد. با راهنمای گام به گام ما برای جابجایی های محلی و بلند مدت و حمل اثاثیه منزل در اصفهان ، کتاب های جابجایی خود را به بهترین شکل ممکن بسته بندی کنید.

فهرست تصاویر

حمل اثاثیه منزل 1 بسته بندی ابتدایی کتاب ها

حمل اثاثیه منزل 2 استفاده از چمدان برای حمل کتاب ها

حمل اثاثیه منزل 3 حمل اثاثیه با محافظت کامل آن ها

عنوان هزینه باربری بین شهری
نویسنده یلدا خطائی محمدآبادی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات کلمه
زمان مطالعه 15 دقیقه

نمونه کارها را برای کاهش هزینه باربری بین شهری ساده کنید

ممکن است وسوسه انگیز باشد که هر کتابی را در مجموعه خود نگه دارید، اما مدیریت یک کتابخانه خوب به این معنی است که بدانید چه زمانی باید اجازه دهید برخی از داستان ها ناپدید شوند. کتاب خود را مرور کنید و تصمیم بگیرید که کدام را بردارید و کدام را نگه دارید. زود شروع کنید، وقت بگذارید: نمی خواهید عجولانه تصمیم بگیرید. هنگامی که بررسی کردید و تصمیم گرفتید که کدام کتاب ها خانه جدیدی پیدا می کنند، چندین گزینه دارید:

  • شما می توانید فروش حیاط انجام دهید. فروش حیاط یک راه عالی برای به دست آوردن پول نقد اضافی قبل از نقل مکان و خلاص شدن از شر بسیاری از چیزهایی است که به خانه جدید خود نمی آورید.
  • دوستان خود را برای یک جشن کتاب کوچک دعوت کنید. اجازه دهید کتاب‌هایی را که به دست نیاورده‌اید مرور کنند تا ببینند آیا مجموعه خودشان را می‌خواهند یا نه. خوبی این موضوع این است که کتاب‌ها «هنوز در خانه» هستند و امیدوارم دوستانتان خوب باشند که به شما اجازه دهند هر چند وقت یک بار کتابی را امانت بگیرید.
  • کتاب های خود را اهدا کنید این یک راه عالی برای اطمینان از اینکه کتاب های شما خانه جدیدی پیدا می کنند است.

در ادامه حمل اثاثیه منزل 1 را مورد توجه قرار دهید.

کتاب ها را زودتر برای محاسبه هزینه باربری بین شهری بسته بندی کنید

بسته‌بندی کتاب‌ها زمان زیادی می‌برد، عمدتاً به این دلیل که شامل جعبه‌های باکیفیت متعدد، قرار دادن دقیق و استراحت گاه به گاه مطالعه است. این از آن چیزهایی نیست که بتوانید آن را برای لحظه آخر رها کنید. هنگامی که در حال تهیه یک برنامه بسته بندی هستید، توصیه می کنیم کتاب ها را در اولویت قرار دهید. ممکن است مدتی طول بکشد تا با انبوه جعبه ها کنار بیایید، اما حداقل آنها از بین رفته اند.

حمل اثاثیه منزل 1 بسته بندی ابتدایی کتاب ها

 کتاب ها را بر اساس اندازه گروه بندی کنید

بعد، وقت آن است که تصمیم بگیرید کدام کتاب ها با هم به خانه جدید شما آورده می شوند. هرچه تعداد کتاب‌های بیشتری داشته باشید، بیشتر متوجه می‌شوید که اندازه‌های مختلف آنها چقدر است. جذابیت بصری خوبی به قفسه‌های شما می‌افزاید، اما زمانی که با بسته‌بندی تتریس بازی می‌کنید می‌تواند دردسرساز باشد. به همین دلیل توصیه می کنیم که برای کاهش هزینه باربری بین شهری ابتدا کتاب های خود را بر اساس اندازه مرتب کنید. با کنار هم قرار دادن همه آن‌ها قبل از شروع بسته‌بندی، ایده بهتری در مورد اینکه همه چیز چگونه است به دست خواهید آورد.

استفاده از جعبه های کوچکی که هزینه باربری بین شهری را کاهش میدهند

مهم نیست چقدر کتاب دارید، جابجایی آنها می تواند سنگین باشد. بهترین راه برای بسته بندی کتاب ها  استفاده از یک جعبه کوچک است. این کار انتقال کتاب های شما را آسان تر و ایمن تر می کند. جعبه ای که به دست می آورید باید از مقوای سنگین ساخته شده باشد و در کناره ها و گوشه ها بسیار محکم باشد. در حالی که ما دوست داریم تا جایی که ممکن است از جعبه‌ها استفاده مجدد کنیم، اما شما نمی‌خواهید از جلد کتابی استفاده کنید که ظاهر بهتری دارد.

وقتی مطمئن شدید که جعبه به اندازه کافی برای کتاب سفت شده است، نوار اضافی را به پایین آن اضافه کنید که درز را تشکیل می دهد. این مقداری قدرت آب بندی اضافی می افزاید و از کتاب های شما در برابر هر گونه ریختن یا کثیفی محافظت می کند. در نهایت، تمام جعبه های کتاب را با چند لایه کاغذ بسته بندی یا روزنامه بپوشانید. کمی بالشتک اضافی اضافه می کند و راه دیگری برای محافظت از کتاب های شما هنگام حمل اثاثیه منزل در اصفهان است.

راه های تهیه  جعبه های کوچک برای محافظت از اسباب

راه های مختلفی برای تهیه جعبه مورد نیاز شما بدون هزینه باربری بین شهری وجود دارد:

  • شما می توانید آنها را از ما دریافت کنید. ما انواع جعبه ها را می فروشیم، از جمله جعبه 2 فوت مکعبی – مناسب برای کتاب، که برای راحت ترین گزینه مستقیماً درب منزل شما تحویل داده می شود.
  • از فروشگاه محلی خود بپرسید. هر چیزی که کالایی را به فروشگاه خود حمل می کند، حداقل یک یا دو روز پس از رسیدن محموله، جعبه دارد. چه کسی می داند – حتی کتابفروشی محلی شما ممکن است آنچه شما نیاز دارید را داشته باشد.
  • در محل کار بررسی کنید. رئیس یا همکاران شما ممکن است اقلام یا لوازمی را دریافت کرده باشند که ممکن است در کمد یدکی استفاده نشده باشد.
  • با گروه رسانه های اجتماعی ارتباط برقرار کنید. فیس‌بوک پر از گروه‌های محلی است که می‌توانید با آنها ارتباط برقرار کنید و از قطعات متحرک برای استفاده آرام درخواست کنید. سپس به حمل اثاثیه منزل 2 توجه کنید.

 از چمدان خود برای کاهش هزینه باربری بین شهری استفاده کنید

ما اغلب چمدان‌های چرخان خود را مانند آویزهایی روی برچسب‌های قدیمی فرودگاه می‌دانیم. آنها محکم، جادار و دارای چرخ هایی برای حمل آسان به کامیون های متحرک هستند. ما می دانیم: آنقدر خوب به نظر می رسد که درست باشد. این حقیقت نیست. فقط مطمئن شوید که از نکات زیر هم برای چمدان ها و هم برای کیف ها استفاده می کنید و در کمترین زمان آماده می شوید.

اکنون زمان آن است که آنها را بر اساس وزن بسته بندی کنید. کتاب های سنگین را در پایین، کتاب های با وزن متوسط ​​را در وسط و کتاب های سبک را در بالا قرار دهید. این کار از خرد شدن کتاب های ظریف تر شما جلوگیری می کند.

حمل اثاثیه منزل 2 استفاده از چمدان برای حمل کتاب ها

 ترکیبی از موقعیت های بسته بندی  جابجایی استفاده کنید

سه راه مطمئن برای بسته بندی کتاب  و کنترل هزینه باربری بین شهری وجود دارد:

  • دراز بکشید، پشت: این برای چیدن روی هم ایده آل است، به خصوص زمانی که همه کتاب ها یک اندازه باشند و کاملاً در یک جعبه قرار بگیرند.
  • ایستاده: به موقعیتی اشاره دارد که کتاب در قفسه قرار می گیرد. اگر به این شکل بسته بندی شود، ستون فقرات باید رو به دیوار کیس باشد.
  • پایین: قرار دادن ستون کتاب به پایین آسیب به صفحه را کاهش می دهد.

ما توصیه می کنیم از این موقعیت های بسته بندی به صورت ترکیبی استفاده کنید تا بیشترین استفاده را از جعبه خود ببرید.

 هر شکافی را با مواد بسته بندی پر کنید

از آنجایی که کتاب ها مستطیل شکل هستند، اغلب فضایی در جعبه باقی می ماند. هنگامی که این اتفاق می افتد، باید هر فضای خالی را با مواد بسته بندی پر کنید. حتی می توانید از لباس های خود برای پر کردن شکاف ها استفاده کنید – راهی عالی برای کاهش ضایعات و بسته بندی بیشتر و هزینه باربری بین شهری  در همان زمان. به علاوه، جنس این لباس نرم، انعطاف‌پذیر و بادوام است که آن را برای این کار عالی می‌کند. همانطور که با قسمت پایین جعبه انجام دادید، باید بالای جعبه را با یک لایه چسب اضافی محکم کنید. در این قسمت به حمل اثاثیه منزل 3 دقت کنید.

برای کنترل هزینه باربری بین شهری یک یا دو کتاب نگه دارید

بسته به اینکه چقدر مسافت می کنید یا با چه سرعتی کتاب های خود را بسته بندی می کنید، ممکن است بخواهید یک یا دو کتاب را برای لذت بردن خود نگه دارید. اینها را می توان به راحتی به کیت بقای روز موبایل شما اضافه کرد. وقتی به خانه جدیدتان می‌رسید اولین کاری که انجام می‌دهید این است که قفسه‌هایتان را مرتب کنید و همه آن کتاب‌ها را باز کنید.

حمل اثاثیه منزل 3 حمل اثاثیه با محافظت کامل آن ها

نتیجه جابجایی کتاب ها و کنترل هزینه باربری بین شهری

حالا که می دانید چگونه کتاب های خود را بسته بندی کنید. در اینجا نکات راهنمای حرکت ما برای بسته بندی وجود دارد که به شما کمک می کند سازماندهی کنید. ما کتاب های شما را با خیال راحت به مقصد نهایی می رسانیم یکی از بزرگترین مشکلاتی که دوستداران کتاب هنگام حمل اثاثیه منزل در اصفهان دارند، تلاش زیاد برای جابجایی است. اینجاست که ما وارد می شویم. مهم نیست چقدر کتاب دارید، ما می توانیم آنها را جابجا کنیم. تیم  دیرین بار در اصفهان  با تجربه، جامع و حرفه ای است. ما از تمام وسایل شما مراقبت می کنیم و آنها را با خیال راحت به خانه جدیدتان تحویل می دهیم.

سوالات متداول:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *