جابجایی یخچال از ابتدا تا انتها - حمل یخچال

5 مرحله حمل یخچال ساید از ابتدا تا انتها!

حمل یخچال یا وسایل این چنین که سنگین و قیمتی هستند به علاوه حساسیت، مشکل بسیار طاقت فرسایی نیز هستند. انجام دادن این کار نیاز به دقت، هوش و ذکاوت و قدرت زیادی دارد. حال با کمک بهترین شرکت حمل اثاثیه در اصفهان یعنی برتربار این کار یک بار برای همیشه ساده شده است. حمل یخچال در آپارتمان ها به خاطر پله و ناتوانی در استفاده از آسانسور به دلیل وزن دشوار تر نیز می شود. اینجاست که جای خالی یک شرکت خوب برای کمک به شما احساس می شود. اینجا به عنوان بهترین شرکت حمل اثاثیه در اصفهان، سلامت یخچال شما را تضمین می کنیم.

آماده سازی هایی که باید پیش از حمل یخچال انجام دهید

توصیه میشود که یخچال خود را خالی کنید. بدین منظور، مواد فاسد شدنی باید هرچه سریع تر استفاده شده تا فاسد نشوند. برای حمل یخچال، طبقه های یخچال خود را خارج کرده و با پلاستیک حبابی از صدمات جلو گیری کنید. هر چیز سنگینی را از یخچال خارج کنید تا از صدمات و سنگینی یخچال جلوگیری شود. این ها توصیه هایی است که ما به عنوان بهترین شرکت حمل اثاثیه در اصفهان به شما پیشنهاد می کنیم. اگر یخچال شما دارای یخ ساز می باشد، حتما شلنگ آب سرد کن را جدا کنید. همچنین طرف یخساز را هم بیرون آورده و یخ ها را تخلیه کنید.

در صورت وجود برفک در یخچال، برای آب شدن برفک ها صبر کنید. این پروسه معمولا از شما 7 تا 8 ساعت زمان می گیرد. پیشنهاد برتربار این است که یخچال خود را از شب قبل خاموش کنید تا برفک ها آب شوند. همچنین می توانید برای افزایش سرعت، در یخچال را باز گداشته، تا هوا در داخل یخچال جریان داشته باشد. همچنین بهتر است برای جلوگیری از خسارت  قبل از حمل یخچال سیم برق را با چسب به یخچال متصل کنید.

یخچال در پله ها - حمل یخچال

یخچال در پله ها – حمل یخچال – برتربار

جابجایی یخچال 1یخچال در پله ها

روش هایی کاربردی برای تجربه ای بهتر در حمل یخچال

با توجه به حساسیت ها یا هزینه بالای یخچال ها، حمل صحیح آنها حائز اهمیت است. همین موضوع اهمیت استفاده از کارگران حرفه ای را چند برابر می کند. یخچال و فریزر های بزرگ و ساید بای ساید ممکن است هنگام حمل دچار آسیب دیدگی و قر شدگی دارند. استفاده از وسایل محافظ مانند پتو و یا کارتن و تکنیک های حرفه ای میتواند سلامت کالا را تضمین کند. سالم رسیدن کالای شما یکی از بزرگ ترین ملاک های bartarbar است.

یکی از بهترین روش های موجود، جدا کردن درب های یخچال از بدنه می باشد. پیشنهاد نمی کنیم که این کار را خودتان انجام دهید، برای این کار می توانید از کارشناسان bartarbar کمک بگیرید. جدا کردن درب یخچال به علاوه این که حمل یخچال را ساده می کند، جلوی خط و خش را نیز میگیرد. با همین حال کارگران متخصص با تکیه به تجهیزات و مهارت هایشان نیازی به جدا کردن درب یخچال ها ندارند. اگر شما قصد این کار را قبل از حمل یخچال ندارید، پیشنهاد می کنیم حتما اطراف آن را چسب کاری کنید. به علاوه، این کار می‌تواند از حمل یخچال در حین جابجایی، در برابر آسیب‌های احتمالی نیز محافظت کند.

محکم کردن یخچال با طناب - حمل یخچال

محکم کردن یخچال با طناب – حمل یخچال – برتربار

جابجایی یخچال 2محکم کردن یخچال با طناب

نکاتی که در حمل یخچال به شما کمک خواهد کرد!

شاید برای شما سوال شود که بهترین روش برای بسته بندی برای حمل یخچال چیست؟ حمل یخچال با روشی نامناسب می تواند آسیب جبران ناپذیری به کمر و ستون فقرات شما وارد کند. چنین صدماتی مخصوصا هنگام بلند کردن اشیا سنگین، مانند حمل یخچال اتفاق می افتد. تقریبا همه تجربه بلند کردن بار را دارند. اما افرادی که این کار را به عنوان شغل خود در پیش گرفته اند بیشتر از بقیه در معرض صدماتند. برخی از آنان پس از مدتی دچار مشکلاتی در ناحیه کمر، مهره ها و غیره می شوند. در ادامه می توانید نکاتی را درباره روش های صحیح حمل بار برای کارگران و غیره را بخوانید.

 • سعی کنید از روش مناسبی برای حمل بار استفاده کنید. اگر حس کردید این روش به شما آسیب می زند روش خود را تغییر دهید.
 • پیشنهاد ما این است که جابجایی وسایل سنگین مانند یخچال را به شرکت های باربری مانند bartarbar بسپارید. بدین گونه به شما آسیبی نمی رسد و و سلامت وسایل شما نیز تضمین می شود.
 • برای اثاث کشی از جابجایی وسایل سنگین شروع کنید. اینجا منظور وسایلی است که حمل آن ها به بیشتر از یک نفر نیاز دارد، مانند حمل یخچال.
 • در صورت سنگینی بار، حمل یخچال را بر روی زمین ادامه دهید.
 • بار را برای طولانی مدت حمل نکنید و میان کار استراحت کنید.
 • حالت بدنتان هنگام بلند کردن بار اینگونه باشد: پا ها و بدنتان نزدیک به بار و ساقهایتان جدا از هم باشند. به یاد داشته باشید که عضلات شکم خود را سفت بگیرید.
 • هنگام گذاشتن بار روی زمین، برعکس مراحل قبل انجام شود. کمرتان را صاف، وسیله نزدیک به بدنتان و با قدرت پاهایتان آن را روی زمین بگذارید.
 • اصلا کمر خود را برای بلند کردن بار خم نکنید و با آن را با کمک پا ها بلند کنید.

قرار دادن و حمل یخچال ساید به زیر پیشخوان

اگر از افرادی که قبلا این کار را انجام داده باشد پرس و جو کنید، می فهمید که این کار آسانی نیست. وسیله هایی مثل یخچال، فریز، ماشین لباس شویی، ظرفشویی و غیره معمولا دارای پایه های لاستیکی کوچکی هستند. این پایه ها معمولا از حرکت وسیله جلوگیری می کنند و همینطور به محافظت از پوشش کف نیز کمک می کنند. این به دلیل ماهیت لاستیکی و مقاومت زیاد در برابر لغزش آنها است. اگر به زور حرکت داده شوند، این پایه ها معمولا باعث چین خوردگی و حتی پارگی پوشش های کف می شوند. برای حل این مشکل می توانید از مقدار کمی پولیش، پارچه یا پلاستیک استفاده کنید. اینگونه سطح لغزنده شده و به جابجایی و حمل یخچال کمک می کند.

بهترین جا برای قرار دادن یخچال یا فریزر کجاست؟

مکان‌هایی وجود دارد که باید از حمل یخچال یا فریزر در آن‌ها خودداری کنید. به طور کلی توصیه می‌شود از قرار دادن آن‌ها در نزدیکی منابع حرارتی مانند اجاق گاز و بخاری یا پنجره خودداری کنید. زیرا این کار باعث می شود وسیله بسیار سخت‌تر کار کند تا دما را ثابت نگه دارد. در نتیجه مصرف برق بیشتری خواهد داشت که هزینه بیشتری هم در پی خواهد داشت. تولیدکنندگان برخی از مدل‌ها توصیه می‌کنند که همیشه باید در وضعیت عمودی نگه داشته شوند. اینگونه از برگشتن آب تخلیه به داخل دستگاه به دلیل طراحی لوله تخلیه جلوگیری می شود. در صورتی که باید آن را به پهلو حمل کنید، یک روز قبل آن را خاموش کنید تا کاملاً تخلیه شود.

دوری گرما از یخچال - حمل یخچال

دوری گرما از یخچال – حمل یخچال – برتربار

جابجایی یخچال 3دوری گرما از یخچال

چه مدت بعد از حمل یخچال باید آن را روشن کرد؟!

اگر یخچال یا فریزر تان به صورت عمودی و ایستاده حمل شده باشد، می توانید آن را بلافاصله روشن کنید. اما اگر در حین حمل و نقل روی پشت یا کنار قرار گرفته باشد، باید به آن زمان بدهید. یخچال را به صورت ایستاده قرار دهید تا مایع خنک کننده آن آرام شود. اگر این کار انجام نشود احتمال آسیب دیدن یخچال وجود دارد. مدت زمان انتظار قبل از روشن کردن برای هر یخچال بسته به مدل آن متفاوت است. بنابراین بهتر است دفترچه راهنما را چک کرده یا از سازنده سوال کنید. همچنین دفترچه راهنما باید بررسی شود تا مشخص شود پس از چه مدتی میتوانید مواد غذایی داخل یخچال قرار دهید. این زمان معمولا 24 ساعت می باشد.

حرف آخر درباره حمل یخچال برای یک اسباب کشی خوب

حمل یخچال در زمان اسباب کشی ممکن است یکی از وظایف چالش برانگیز باشد. برای اطمینان از اینکه این عملیات بدون خسارت به یخچال  و سلامتی ستون فقرات شما انجام می شود، باید به نکات مهمی توجه کنید. از جمله این نکات می توان به استفاده از تکنیک‌های صحیح برای حمل و جا به جایی یخچال اشاره کرد. همچنین، بسته بندی مناسب یخچال نیز امری حیاتی است که باید به آن توجه شود. اینگونه در حین انتقال، یخچال از آسیب‌ها و خطرات محیطی محافظت شود. در فرآیند بسته‌بندی یخچال، از مواد مناسب و محکم برای جلوگیری از لرزش و آسیب به بدنه آن استفاده کنید. میتوانید برای حمل یخچال خود از شرکت و وبسایت هایی مانند برتربار کمک بگیرید.

موضوع 5 مرحله حمل یخچال ساید از ابتدا تا انتها!
تاریخ 17 دی 1402
نویسنده علیرضا جان نثاری

سوالات متداول درباره حمل بهتر یخچال برای اسباب کشی

 1. بهترین مکان برای قرار دادن یخچال کجاست؟

دور از منابع گرمایی مانند اجاق گاز و بخاری.

 1. چگونه قبل از حمل یخچال آن را آماده کنیم؟

اشیا سنگین، طبقه های یخچال را از یخچال خارج کرده و با پلاستیک حبابی آن را بسته بندی کنید.

 1. وسایلی برای محافظت از یخچال در حین حمل چه چیزهایی هستند؟

می توانید از پلاستیک حبابی، پتو یا کارتن استفاده کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *