اسباب کشی خانه ی جدید - نکات اسباب کشی

5 نکته مهم در اسباب کشی منزل در خانه ی جدید !

نکات اسباب کشی که بعد از رسیدن به خانه جدید باید رعایت شود می تواند بسیار مهم باشد. داشتن خانه جدید و رفتن در آن می تواند بسیار هیجان انگیز باشد. در خانه جدید باید برخی نکات اسباب کشی رعایت شوند تا زندگی در آن جا راحت و سلامت باشد. حمل اثاثیه منزل در اصفهان فقط به موارد حمل و نقل آن مربوط نمی شود. نه تنها در اصفهان بلکه در دیگر شهر ها نیز به همین گونه است. بعد از اسباب کشی به خانه جدید همواره ادامه دارد. حمل اثاثیه منزل در اصفهان با وجود شرکت هایی نظیر دیرین بار حتی بعداز حمل و نقل نیز ادامه دارد. کارکنان این شرکت بعد از حمل می‌توانند به شما کمک کنند.

فهرست تصاویر

اسباب کشی 1 تمیز کردن خلنه

اسباب کشی 2 سرویس دهی تاسیسات

اسباب کشی 3 تعویض قفل

 

نکات اسباب کشی منزل | تمیز کردن خانه ی جدید

برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان یکی از نکات اسباب کشی، تمیز کردن خانه قبل از هر چیزی است. شامل شستن کف، دیوارها، پنجره ها، درها و هر چیز دیگری است که به نظر شما به شستن نیاز دارد. تمیز کردن خانه جدید بستگی به شرایط و وضعیت خانه دارد. در اینجا به برخی از مراحل کلی تمیز کردن خانه جدید اشاره می کنیم:

 • تمیز کردن کابینت ها : یکی از نکات اسباب کشی در تمیز کردن خانه جدید، تمیز کردن کابینت‌ها می باشد. داخل کابینت‌های خانه را با یک دستمال تمیزکنید. در صورت نیاز، می‌توانید برای داخل کابینت پاک کن‌های مخصوص استفاده کنید.
 • تمیز کردن کف‌ها : شما می‌توانید از محلول شستشوی مناسب برای تمیز کردن کف‌ها استفاده کنید. در صورت وجود لکه‌های سخت‌گیرانه، می‌توانید از محلول‌های شستشوی خاص برای برطرف کردن آن‌ها استفاده کنید.
 • شستشوی پنجره‌ها و درها : از دیگر نکات اسباب کشی منزل، شستشوی پنجره ها و در ها است. درصورت وجودزنگ‌زدگی یا لکه‌های سخت‌گیرانه می‌توانید از محلول‌های شستشوی مناسب و دستمال تمیز استفاده کنید. همچنین، می‌توانید از پاک کن‌های مخصوص برای پاک کردن درها و پنجره‌ها استفاده کنید.
 • تمیز کردن دیوارها و سقف : دیوارها و سقف، بخشی از خانه هستند که نیاز به تمیز کردن دارند. برای شستشوی آن‌ها، می‌توانید از محلول شستشوی مخصوص استفاده کنید. در صورت وجود لکه‌ها می‌توانید از محلول‌های شستشوی خاص برای برطرف کردن آن‌ها استفاده کنید.
 • شستشوی حمام و دستشویی : حمام و دستشویی نیز بخشی از خانه هستند که نیاز به تمیز کردن دارند. می‌توانید از محلول شستشوی مخصوص و پاک کن‌های مخصوص برای شستشوی آن‌ها استفاده کنید.
 • شستشوی کف‌های داخلی : پس‌از انجام تمامی کارهای دیگر، می‌توانید از محلول شستشوی مناسب برای شستشوی کف‌های داخلی استفاده کنید. همچنین با مراجعه به شرکت dirinbar می توانید از خدمات دیگری علاوه بر باربری بهره مند شوید.

تمیز کردن خانه - نکات اسباب کشی

تمیز کردن خانه – نکات اسباب کشی – دیرین بار

اسباب کشی 1 تمیز کردن خانه

نکات اسباب کشی | سرویس دهی به تاسیسات خانه

یکی دیگر از نکات اسباب کشی، سرویس دهی به تاسیسات، به معنای بازبینی و تعمیر تاسیسات در خانه شما است. این کار شامل بازدید از تاسیسات، ارزیابی وضعیت آن‌ها، پاکسازی و تعمیر آن‌ها است. در زیر به برخی از مراحل کلی سرویس دهی به تاسیسات اشاره می‌کنیم :

۱. بازدید از تاسیسات : درمرحله اول از نکات اسباب کشی منزل، باید به‌تاسیسات خانه خودبرای بررسی وضعیت آن‌ها نگاهی بیندازید. برای مثال، از کیفیت آب سرد و گرم، دمای هوا، وضعیت شیرهای آب، فاضلاب و گاز، وضعیت‌لوله‌ها و برق‌ها و… بررسی کنید.

۲. تعمیر و پاکسازی : پس از بازدید، باید به تعمیر و پاکسازی تاسیسات بپردازید. برای مثال، اگر لوله آب یا گاز شکسته یا ترکیده باشد، باید آن را تعمیر کنید. همچنین، برای پاکسازی تاسیسات می‌توانید از محلول شستشوی خاص و وسایل مناسب استفاده کنید.

۳. تعویض قطعات : دیگر نکات اسباب کشی منزل در بخش سرویس دهی، تعویض قطعات است. در صورت لزوم، باید قطعات آسیب‌دیده را تعویض کنید. به عنوان مثال، اگر مشکلی در شیر آب یا گاز وجود داشته باشد، باید آن را تعویض کنید. در این مرحله می توانید از کارکنان شرکت نیز کمک بخواهید. کارکنان شرکت dirinbar در این زمینه به شما کمک خواهند کرد.

۴. تست تاسیسات : پس از تعمیر و پاکسازی، باید تست تاسیسات را انجام‌دهید تا اطمینان حاصل‌شود که تاسیسات درست‌کار می‌کند. برای مثال، می‌توانید دمای آب سرد و گرم، فشار آب و گاز و وضعیت شیرهای آب و فاضلاب‌را تست کنید.

۵. نگهداری و تعمیرات دوره‌ای : نگهداری‌و‌تعمیرات دوره‌ای تاسیسات، به معنای انجام‌بازبینی و تعمیرات‌روتین برای حفظ عملکرد بهینه تاسیسات است. در این مرحله، می‌توانید تاسیسات را به صورت دوره‌ای بررسی کنید و در صورت نیاز، تعمیرات لازم را انجام دهید.

سرویس دهی تاسیسات - نکات اسباب کشی

سرویس دهی تاسیسات – نکات اسباب کشی – دیرین بار

اسباب کشی 2 سرویس دهی تاسیسات

نکات اسباب کشی | تعویض کردن قفل ‌های خانه ی جدید

دیگر نکات اسباب کشی تعویض قفل ها است. تعویض قفل‌ها، به معنای تعویض قفل قدیمی با قفل جدید است. برای تعویض قفل، شما می‌توانید از یک کلیدساز مجرب و متخصص استفاده کنید. اگر تجربه کافی در این زمینه دارید. در زیر به برخی از مراحل کلی تعویض قفل اشاره می‌کنیم:

۱. انتخاب قفل جدید :  قفل‌ها معمولاً در انواع مختلفی و با قابلیت‌ها و ویژگی‌های مختلفی مانند قفل‌های الکترونیکی، قفل‌های مکانیکی و غیره دردسترس هستند. برای انتخاب قفل مناسب، باید نیاز‌های خود را بررسی کنید.

۲. جدا کردن قفل قدیمی : یکی از نکات اسباب کشی منزل در تعویض قفل، جدا کردن قفل قدیمی است. برای تعویض قفل، ابتدا باید قفل قدیمی را باز کنید . بعد از آن، با استفاده از ابزار مناسب، قفل را از درب یا در باز کنید.

۳. نصب قفل جدید : بعد از جدا کردن قفل قدیمی، باید قفل جدید را در جای قبلی آن نصب کنید. برای نصب قفل‌جدید، باید آن را به درب متصل‌کرده و سپس با استفاده از ابزار مناسب، قفل را قفل کنید.

۴. تنظیم قفل جدید : پس از نصب قفل جدید، باید آن را تنظیم کنید. برای این کار، باید قفل را با استفاده از کلید تنظیم کنید تا به درستی باز و بسته شود. شما می توانید از کارکنان شرکت جابجایی نیز کمک بخواهید. کارکنان شرکت دیرین بار در این زمینه نیز می توانند شما را همراهی کنند.

۵. تست قفل جدید : در مرحله پنجم از نکات اسباب کشی در بخش تعویض قفل، تست قفل جدید است. پس از نصب و تنظیم قفل جدید، باید آن را تست کنید. تا مطمئن شوید که به درستی کار می‌کند. برای این کار، باید قفل را با کلید تست کنید و مطمئن شوید که در به درستی بازوبسته می‌شود.

تعویض قفل - نکات اسباب کشی

تعویض قفل – نکات اسباب کشی – دیرین بار

اسباب کشی 3 تعوبض قفل

حال از این نوشتار چه چیزی را می توان دریافت کرد…

در این بخش برخی از نکات اسباب کشی را در هنگام ورود به خانه جدید گفتیم. برخی دیگر از این نکات تنظیم دمای مناسب، هماهنگی با همسایه ها، بررسی امنیت خانه و… می باشد. شما می توانید برای آشنایی بیشتر با این موارد به وبسایت  dirinbar مراجعه فرمائید. این شرکت همواره در تلاش است تا خدمات بسیار خوبی را در اختیار مشتریان قرار دهد. شرکت دیرین بار همواره با تلاش های زیاد در این زمینه پیشرفت چشمگیری داشته است. همچنین می تواند نیاز های هر کس را در اسباب کشی منزل برطرف کند. مطالب زیادی در این وبسایت در رابطه با نکات اسباب کشی وجود دارد که می تواند بسیار کمک کننده باشد.

سوالات متداول در مورد نکات اسباب‌ کشی در خانه ی جدید

 1. چه نکات اسباب کشی دیگری می توان یافت؟
 • تنظیم دمای مناسب، هماهنگی با همسایه ها، بررسی امنیت خانه و… از دیگر نکات اسباب کشی محسوب می شوند.
 1. اولین مرحله درسرویس دهی به تاسیسات خانه چیست؟
 • بازدید از تاسیسات خانه اولین مرحله می باشد.
 1. تعویض قفل جدید چه مراحلی دارد؟
 • انتخاب قفل جدید، جدا کردن قفل قدیمی و…
موضوع رعایت 5 نکته مهم اسباب کشی در خانه جدید !
نویسنده علی ملک پور
تاریخ 1402.05.10
نکات اسباب کشی منزل تمیز کردن خانه جدید، سرویس دهی خانه و…
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *