نرخ کرایه حمل اثاثیه منزل # 09 نکته قبل از حمل و نقل!

نرخ کرایه حمل اثاثیه منزل  را میتوانید قبل از حمل و نقل محاسبه کنید. من می دانم که احتمالاً در حال حاضر یک میلیون سؤال دارید. بسته بندی حمام می تواند استرس زا باشد. در نهایت، بیشتر، اگر نه همه، ضروریات روزانه شما را دارد.

اگر چند هفته دیگر اسباب کشی می کنید و از فرآیند بسته بندی  حمل اثاثیه منزل در اصفهان می ترسید، من کار را برای شما آسان می کنم. سازماندهی افکارتان کلید بسته بندی موثر است. در اینجا نحوه بسته بندی حمام برای جابجایی به ساده ترین روش ممکن آورده شده است.

فهرست مطالب

چگونه حمام خود را هنگام حرکت بسته بندی کنیم؟

سازماندهی همه چیز در حمام

از شر هر چیزی که نیاز ندارید خلاص شوید

کیف مسافرتی لوازم آرایشی و بهداشتی

تمام مایعات  لازم را بسته بندی کنید

وسایل شکننده را بسته بندی کنید

حمل ایمن آینه حمام در اسباب کشی

بسته بندی آرایش و کاهش نرخ کرایه

نگهداری لاک پاک کن و لاک ناخن

بسته بندی محصولات مو

جعبه هایی که آماده کرده اید را سازماندهی کنید

امکانات حمام ارزش جابجایی را ندارد

محصول نیمه باز و کاهش نرخ کرایه

نتیجه بسته بندی وسایل حمام

فهرست تصاویر

حمل اثاثیه منزل 1 کیف مسافرتی لوازم آرایشی و بهداشتی

حمل اثاثیه منزل 2 بسته بندی وسایل شکننده توسط شرکت ما

حمل اثاثیه منزل 3 بسته بندی و حمل وسایل داخل حمام

عنوان نرخ کرایه حمل اثاثیه منزل
نویسنده یلدا خطائی محمدآبادی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات کلمه
زمان مطالعه 15 دقیقه

چگونه حمام خود را هنگام حرکت بسته بندی کنیم؟

بسته بندی حمام آزار دهنده است. ممکن است اقلام زیادی داشته باشید که اکثر آنها شکننده هستند یا نیاز به رسیدگی دقیق دارند. در اینجا به شما می آموزیم که چگونه در 9 مرحله به طور موثر حمام خود را شلوغ کنید.

سازماندهی همه چیز در حمام با توجه به نرخ کرایه حمل اثاثیه منزل

اولین قدم در بسته بندی حمام، سازماندهی همه چیز در داخل آن است. چیزهای زیادی برای دور ریختن پیدا خواهید کرد که برخی از آنها قطعا تاریخ مصرف گذشته است. مرتب کردن همه چیز به شما این فرصت را می دهد که فقط موارد ضروری را حفظ کنید، بنابراین هنگام حرکت احساس ناراحتی نکنید. ابتدا همه محصولات را مرتب کرده و از یکدیگر جدا کنید. سپس حمل اثاثیه منزل 1 را مشاهده نمایید.

از شر هر چیزی که نیاز ندارید خلاص شوید

وقتی همه چیز را مرتب کردید، وقت آن است که هر چیزی را که نیاز ندارید حذف کنید. با حذف تمام اقلام آسیب دیده و دور انداختن آنها شروع کنید. نه تنها اقلام شکسته رد می شوند، بلکه هرگونه اقلام آسیب دیده، خشک یا تاریخ مصرف گذشته نیز رد می شوند. اگر تمایل به خرید بسیاری از محصولات مراقبت از زیبایی دارید، ممکن است محصولات زیادی پیدا کنید.

حمل اثاثیه منزل 1 کیف مسافرتی لوازم آرایشی و بهداشتی

بعد از انجام همه این کارها، نوبت به حذف خطرناک می رسد، در یک تب جدید باز می شود. این کار روی کامیون مجاز نخواهد بود. اینها شامل ضدعفونی‌کننده‌های دست مبتنی بر الکل، آئروسل‌ها و محصولات قابل اشتعال مانند ضدآفتاب‌ها هستند. باید خودتان آنها را منتقل کنید یا آنها را اهدا کنید در یک برگه جدید باز می شود. اگر دیگر به آنها نیاز ندارید

کیف مسافرتی لوازم آرایشی و بهداشتی و نرخ کرایه حمل اثاثیه منزل

مرحله بعدی تهیه یک کیف آرایش با لوازم ضروری روزمره است. شما تا روزی که حرکت می کنید، هر روز از محصولات زیادی استفاده می کنید. آنها باید تا آخرین لحظه در کیف دستشویی شما باشند.

اگر هر روز از آنها استفاده می کنید، کیف باید شامل موارد زیر باشد:

 • مسواک
 • خمیر دندان
 • شامپو بدن
 • محصولات مراقبت روزانه از مو
 • آرایش روزانه
 • دئودورانت
 • قلم مو
 • تیغ ریش تراش
 • دستمال توالت
 • داروی روزانه

تمام مایعات  لازم برای اسباب کشی را بسته بندی کنید

بیرون آوردن تمام مایعات از حمام سخت ترین بخش این فرآیند است. اگر نمی‌خواهید لباس‌هایتان را به شامپو و لوسیون بدن ریخته آغشته کنید، این مراحل را دنبال کنید.

ابتدا، مقدار زیادی کیسه پلاستیکی قابل آب بندی بخرید، زیرا به آنها برای مایعات نیاز خواهید داشت. آنها کارآمدترین راه برای رسیدگی به مایعات هستند زیرا حتی اگر درب آن به خوبی بسته نشود، نریزند. به هر حال، بهتر است شامپو را در یک کیسه پلاستیکی در بسته قرار دهید تا یک کیسه لباسشویی. در ادامه به حمل اثاثیه منزل 2 دقت کنید.

وسایل شکننده را برای کاهش نرخ کرایه حمل اثاثیه منزل بسته بندی کنید

حالا که آرایش و بطری های نیمه باز خود را کنار گذاشته اید، وقت آن است که وسایل شکننده خود را بسته بندی کنید. اینها شامل نگهدارنده ها، تلگراف ها، سینی های صابون و هر شیشه، بطری یا سینی در اطراف شما هستند. اگر چیزی از شیشه ساخته شده است، آن را نیز شکننده بدانید. این اقلام به راحتی می توانند شکسته شوند.  تمام آن قطعات شکننده را در کاغذ کادو بپیچید، ترجیحاً در صورت داشتن کاغذ بسته بندی حباب دار. اگر چیز بسیار ظریفی وجود دارد، آن را در دو لایه کاغذ یا حوله حمام بپیچید.

حمل اثاثیه منزل 2 بسته بندی وسایل شکننده توسط شرکت ما

حمل ایمن آینه حمام در اسباب کشی با شرکت صدرا بار

اگر آینه حمام را با خود حمل می کنید، این مراحل را برای بسته بندی آن دنبال کنید:

 • یک تکه مقوا را به اندازه مقوا ببرید و روی لیوان قرار دهید.
 • کل آینه را در پوشش حباب دار بپیچید و با نوار بسته بندی ببندید.
 • آینه را همانطور که هست ارسال کنید، نه در جعبه.

بسته بندی آرایش و کاهش نرخ کرایه حمل اثاثیه منزل

بسته بندی حمل اثاثیه منزل در اصفهان  می تواند زمان خوبی برای تمیز کردن و سازماندهی وسایلی مانند برس های آرایشی باشد. بسته بندی لوازم آرایش کمی چالش برانگیز است زیرا موارد و جزئیات بسیار کوچکی وجود دارد. برای بسته بندی آرایش خود به یک کیف آرایش یا یک کیسه آرایش نیاز دارید. ابتدا، حتما یک پد پنبه ای را روی تمام ظروف آرایشی که پودر فشرده را در خود جای می دهند قرار دهید.

نگهداری لاک پاک کن و لاک ناخن در بسته بندی اسباب کشی

شایان ذکر است که بسیاری از محصولات آرایشی اغلب به گرما، سرما یا دماهای شدید حساس هستند. بنابراین اگر آپارتمان خود را در محیط های بسیار گرم یا سرد جابه جا می کنید، باید در هنگام جابجایی آنها اقدامات احتیاطی بیشتری انجام دهید. برخی از افراد در شرایط سخت از وسایل نقلیه کنترل آب و هوا استفاده می کنند. اگر حاوی اقلام شکننده هستند، مقداری بالشتک به جعبه اضافه کنید تا ضربه را جذب کند. هنگام بسته بندی، اطمینان حاصل کنید که لوازم بهداشتی شما به درستی در جعبه بسته بندی شده اند.

بسته بندی محصولات مو با در نظر گرفتن نرخ کرایه حمل اثاثیه منزل

هنگام بسته بندی محصولات مراقبت از مو، از جمله شامپو، ژل، نرم کننده و لوسیون، حتما آنها را در حالت عمودی نگهداری کنید. ابتدا آنها را با پوشش پلاستیکی بپوشانید، سپس آنها را در یک کیسه پلاستیکی قرار دهید. پس از آن شما آنها را در یک موقعیت عمودی در ظرف متحرک قرار دهید. همانطور که با تمام اقلام بسته بندی شده قبلی انجام می دهید، مقداری پرکننده بین بطری ها اضافه کنید تا در حین جابجایی واژگون نشوند و شکسته نشوند.

جعبه هایی که آماده کرده اید را سازماندهی کنید

برخی از جعبه های متحرک از قبل دارای برچسب هایی هستند که مستقیماً روی آنها چاپ شده است. اینها می توانند بسیار مفید باشند.اگر جعبه را بدون برچسب رها کنید، باز کردن بسته را برای خود سخت‌تر می‌کنید. البته، برچسب زدن هر جعبه و بررسی محتویات آن مدتی طول می کشد، اما باز کردن بسته بندی باعث صرفه جویی در زمان شما بیشتر از آنچه فکر می کنید خواهد بود. وقتی وارد خانه می شوید، حمام احتمالاً یکی از اولین اتاق هایی است که بسته بندی آن را باز می کنید.

امکانات حمام ارزش جابجایی و اسباب کشی را ندارد

ممکن است بخواهید هنگام اسباب کشی کل حمام خود را مرتب کنید، اما در واقع چیزهای زیادی وجود دارند که ارزش آن را ندارند. در اینجا مواردی وجود دارد که ممکن است بخواهید قبل از حرکت از شر آنها خلاص شوید. اگر داروها یا محصولاتی دارید که تاریخ انقضا ندارند، آنها را دور بیندازید. اگر تمایل به خرید محصولات به صورت عمده دارید و برای مدت طولانی از آنها استفاده نمی کنید، ممکن است بخواهید ببینید که آیا ارزش جابجایی را دارند یا خیر. می توانید شامپو و نرم کننده باز نشده را اهدا کنید یا آنها را به یک دوست هدیه دهید. در این قسمت حمل اثاثیه منزل 3 را مورد توجه خود قرار دهید.

محصول نیمه باز و کاهش نرخ کرایه حمل اثاثیه منزل

اگر محصولاتی را نیمه باز کرده اید که دیگر از آنها استفاده نمی کنید یا به صورت روزانه استفاده نمی کنید، می توانید قبل از بسته بندی و جابجایی آنها را امتحان کنید. مقداری از مقدار باقی مانده آنقدر ناچیز خواهد بود که ارزش جابجایی را ندارد. همچنین ممکن است بخواهید چند هفته قبل از نقل مکان، روال نظافت خود را ارتقا دهید.

حمل اثاثیه منزل 3 بسته بندی و حمل وسایل داخل حمام

نتیجه ای از نرخ کرایه حمل اثاثیه منزل و بسته بندی وسایل حمام

از یک طرف، بسته بندی لوازم بهداشتی سخت ترین کار است. هر چه کمتر بهتر. برخی شکننده هستند و ممکن است با حداقل تماس بشکنند، مانند شیشه و بطری. در ضمن بقیه مایعات هستند و ممکنه بازشان کرده باشید. اینها ممکن است باعث ریزش شوند. بنابراین سعی کنید تمام وسایل حمام خود را مرتب کنید و قبل از حرکت وسایل غیر ضروری را دور بیندازید. شما باور نخواهید کرد که حمل اثاثیه منزل در اصفهان  چقدر آسان است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *