شرکت باربری و حمل و نقل دیرین بار - اسباب کشی منزل در اصفهان

اسباب کشی منزل در اصفهان# و11 نکته قابل توجه درباره آن!

اگر برای اسباب کشی منزل در اصفهان قصد دارید جابجا شوید و تصمیم دارید خودتان این کار را انجام دهید نه اینکه یک باربری استخدام کنید، ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که بهترین راه برای خرید و جابجایی اثاثیه چیست. در حالی که بسته بندی وسایل کوچک مانند لباس آسان تر است، حمل و نقل اثاثیه بزرگ و حجیم می تواند چالش برانگیزتر باشد. بدون اقدامات احتیاطی مناسب، اثاثه یا لوازم داخلی ممکن است پاره شود، اثاثیه شیشه ای ممکن است ترک بخورد و قطعات چوبی ممکن است خراشیده شوند. حتی قبل از رسیدن به مکان جدید، مهم است که برای جابجایی اثاثیه برای جلوگیری از آسیب دیدن وسایل خود آماده باشید.

یک شرکت حمل و نقل می تواند مطمئن شود که اثاثیه شما با خیال راحت به خانه جدید شما تحویل داده می شود.چه در حال جابجایی یک قفسه کتاب، مبل یا میز باشید، یک متخصص اسباب کشی مطمئن می شود که اثاثیه شما با خیال راحت به خانه جدید شما می رسد. برای شروع، شهر خود را انتخاب کنید. حمل اثاثیه منزل در اصفهان در خدمت شماست.

فهرست تصاویر

حمل اثاثیه منزل 1با خیال راحت اسبابتان را حمل کنید

حمل اثاثیه منزل 2بسته بندی مطمئن برای جابجایی

حمل اثاثیه منزل 3باربری حرفه ای دیرین بار

 

عنوان اسباب کشی منزل در اصفهان
نام نویسنده یلدا خطایی محمدآبادی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1592 کلمه
زمان مطالعه 15 دقیقه

اثاثیه را برای اسباب کشی منزل در اصفهان  آماده کنید

هنگامی که آماده بسته بندی اثاثیه خود هستید، داشتن تجهیزات مناسب و یادگیری چند ترفند می تواند این روند را آسان تر و ایمن تر کند.

مواد بسته بندی مناسب را تهیه کنید

علاوه بر جعبه های مقوایی، نوار بسته بندی و بسته بندی حباب دار، لوازم جابجایی اثاثیه دیگری نیز وجود دارد که باید در نظر بگیرید. با این حال، برخی از شرکت های حمل و نقل تجهیزات را نیز اجاره می کنند که ممکن است گزینه مقرون به صرفه تری باشد. اسباب کشی منزل در اصفهان در این راه همراه شماست. اگر قصد دارید اثاثیه بزرگ را جابجا کنید، مطمئن شوید که ابزار جابجایی زیر را دارید:

 • پتو متحرک
 • بسته بندی حباب دار
 • روکش مبل و تشک
 • بسته بندی پلاستیکی کششی
 • مقوا راه راه
 • کوسن اثاثیه

اثاثیه را برای اسباب کشی منزل در اصفهان تمیز و مرتب نمایید

قبل از بسته بندی، وقت بگذارید و تمام اثاثیه را کاملا تمیز و گردگیری کنید. گرد و غبار و زباله های باقی مانده می توانند اثاثیه شما را در حین جابجایی خراش دهند. بعلاوه، تمیز کردن اثاثیه قبل از نقل مکان به این معنی است که کثیفی غیر ضروری را وارد خانه جدید خود نخواهید کرد. سپس حمل اثاثیه منزل 1 را کامل بررسی کنید.

اثاثیه را اماده اسباب کشی و حمل آن کنید

در صورت امکان، برای جدا کردن کامل اثاثیه خود وقت بگذارید. این کار جابجایی اثاثیه را آسان‌تر می‌کند، از آسیب در حین جابجایی جلوگیری می‌کند و اسباب کشی را برای کامیون‌های در حال حرکت آسان‌تر می‌کند. همچنین یکی از وقت گیرترین کارها برای آماده شدن برای اسباب کشی منزل در اصفهان  یک حرکت است، بنابراین بر اساس آن برنامه ریزی کنید.

در اینجا چند بخش وجود دارد که باید به تفکیک آنها فکر کنید:

 • در صورت امکان، پایه های میز و رویه میز را از همه میزها جدا کنید.
 • قاب تخت، از جمله تخته سر و زیرپایی را به طور کامل جدا کنید.
 • دستگیره ها و سایر قطعات قابل جابجایی را از کابینت ها و میزها جدا کنید.
 • کوسن ها و پایه ها را از روی مبل ها و صندلی ها بردارید.

حمل اثاثیه منزل 1با خیال راحت اسبابتان را حمل کنید

با خیال راحت اسبابتان را حمل کنید - اسباب کشی منزل در اصفهان

با خیال راحت اسبابتان را حمل کنید – اسباب کشی منزل در اصفهان – دیرین بار

نحوه بسته بندی  حرفه ای اثاثیه در اسباب کشی منزل در اصفهان

وقتی همه چیز را کنار می گذارید، گم شدن وسایل کوچک آسان است. از کیسه های پلاستیکی قابل آب بندی مجدد برای پیچ ها، سخت افزارها و سایر اقلام کوچک برای هر قطعه اثاثیه استفاده کنید. روی کیسه پلاستیکی یک نشانگر دائمی بچسبانید و آن را بچسبانید تا از گم شدن سخت افزار در حین حمل و نقل جلوگیری کنید. اقلام شکننده ای را که می خواهید بسته بندی کنید در روزنامه، حوله و سایر وسایل نرم مانند ملحفه بپیچید. استفاده از این روش می تواند به شما کمک کند تا از لوازم بسته بندی خود نهایت استفاده را ببرید زیرا می توانید وسایل بیشتری را با جعبه های کمتر حمل کنید.

نحوه پیچیدن اثاثیه هنگام جابجایی و اسباب کشی منزل در اصفهان

بهترین راه برای محافظت و آماده سازی اثاثیه برای جابجایی این است که برای بسته بندی مناسب همه چیز وقت بگذارید. فیلم حباب برای محافظت از اقلام ظریف مانند میزهای شیشه ای، لامپ ها و سرامیک ها بهترین است. روکش های پلاستیکی برای وسایل روکش شده مانند مبل و تشک مناسب هستند. برای اثاثیه چوبی از استفاده از نایلون حباب دار یا هر نوع پلاستیکی خودداری کنید، زیرا باعث آسیب به سطح اثاثیه می شود. ایجاد یک برنامه روزانه جابجایی به شما کمک می کند وسایل حجیم را با خیال راحت جابه جا کنید. برنامه خود را با شرکت اسباب کشی منزل در اصفهان در میان بگذارید. در این قسمت حمل اثاثیه منزل 2 را مورد توجه قرار دهید.

درها و راهروها را برای جابجایی و حمل اندازه بگیرید

هنگام جابجایی، داشتن یک برنامه به شما کمک می کند در زمان و انرژی صرفه جویی کنید. در حالی که می‌توانید برخی از قطعات را جدا کنید، مبل‌ها، کابینت‌ها و کمدها هنوز قطعات بزرگ اثاثیه هستند. تمام اثاثیه، درها و راهروهای خود را اندازه بگیرید. برای مشاوره با کارشناسان حمل اثاثیه منزل در اصفهان تماس بگیرید.

درها و راهروها را برای جابجایی و حمل پاک کنید

 

چند روز قبل از حرکت، تمام مسیرهای ورودی را باز کنید. درها و ورودی های به هم ریخته را بردارید. درها را کاملا باز کنید و از درب ها برای باز نگه داشتن آنها در حین حرکت استفاده کنید. این کار جابجایی اثاثیه منزل را آسان‌تر می‌کند و از برخورد اثاثیه هنگام حرکت به اشیا محافظت می‌کند.

حمل اثاثیه منزل 2بسته بندی مطمئن برای جابجایی

بسته بندی مطمئن برای جابجایی - اسباب کشی منزل در اصفهان

بسته بندی مطمئن برای جابجایی – اسباب کشی منزل در اصفهان – دیرین بار

ابزار مناسب باربری  و حمل و نقل را دریافت و حاضر کنید

اثاثیه کوچک را می توان به راحتی بدون تجهیزات و ابزار جابه جا کرد. با این حال، اثاثیه بزرگ‌تر، مانند صندلی‌های سنگین، مبل‌ها، کابینت‌ها و کمدها، ممکن است به تجهیزات مخصوص جابجایی نیاز داشته باشند. برای سهولت (و ایمن تر کردن) جابجایی این قطعات، یک گاری یا گاری اجاره کنید.

کامیون مناسب را برای حمل اسباب خود پیش بینی کنید

زمانی که قصد دارید به تنهایی حرکت کنید، پیدا کردن کامیون متحرک مناسب مهم است. به دنبال کامیون یا کانتینرهای متحرک با کمربند و رمپ باشید. کراوات به شما کمک می کند تا اثاثیه خود را در حین سفر نگه دارید تا از افتادن آن در حین حمل و نقل جلوگیری کنید. وجود رمپ نیز بارگیری و تخلیه بارهای سنگین را در اسباب کشی منزل در اصفهان آسان می کند.

نکاتی که باید هنگام تهیه و جابجایی اثاثیه به خاطر بسپارید

 

تلاش برای عمل به تنهایی می تواند طاقت فرسا باشد – هر چه برنامه ریزی بیشتر در پیش باشد، بهتر است. اگر مواد مناسبی داشته باشید، وسایل حجیم را قبل از بسته بندی بشکنید و وسایل شکننده را با یک لایه محافظ اضافی مدیریت کنید، جابجایی اثاثیه آسان تر خواهد بود. در ادامه به حمل اثاثیه منزل 3 دقت کنید.

مواردی که باید هنگام آماده شدن برای حرکت خود در نظر بگیرید:

 • اثاثیه سنگین را خودتان جابجا نکنید. ممکن است بدیهی به نظر برسد، اما اکثر مردم هنوز هم سعی می کنند اثاثیه سنگین را خودشان بلند کنند. از دوستان یا خانواده کمک بخواهید.
 • بیمه جابجایی را در نظر بگیرید. وقتی به تنهایی حرکت می کنید، از حفاظت های سنتی یک شرکت اسباب کشی منزل در اصفهان برخوردار نیستید. همانطور که می دانید تصادفات هراز گاهی اتفاق می افتد.
 • ابتدا سنگین ترین وسایل را روی کامیون در حال حرکت قرار دهید. این به توزیع یکنواخت وزن کمک می کند و رانندگی کامیون را آسان تر می کند. همچنین برای بارگیری و تخلیه آسان کامیون، وسایل سنگین تری را روی دیوار قرار دهید.

حمل اثاثیه منزل 3باربری حرفه ای دیرین بار

باربری حرفه ای دیرین بار - اسباب کشی منزل در اصفهان

باربری حرفه ای دیرین بار – اسباب کشی منزل در اصفهان – دیرین بار

نتیجه گیری در مورد اسباب کشی منزل در اصفهان

هنگام جابجایی، در بیشتر موارد این مواد استفاده شده  به محیط زیست آسیب می رسانند. مواد ناسازگار با محیط زیست باعث اتلاف وقت و هزینه نیز می شوند. در عوض، به اطراف خانه خود نگاهی بیندازید و متوجه خواهید شد که پر از موادی است که می توانید برای بسته بندی اثاثیه خود از آن استفاده کنید. استفاده از این مواد می تواند در هزینه شما صرفه جویی کند و به شما کمک کندزندگی سبزی را در خانه جدید خود شروع کنید. بهترین شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان برای تحقق موراد گفته شده دیرین بار است.

سوالات متداول:

 1. آیا مقاله نوشته شده برای شما مفید واقع شد؟

بله بسیارجالب و آموزنده بود.

 1. مهم ترین کار در پیشرفت روند جابجایی چیست؟

بسته بندی اصولی و مطمئن

 1. کارتن های بسته بندی چند نوع هستند؟

سه نوع : دولایه و سه لایه و پنج لایه

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *