حمل اثاثیه - قیمت اسباب کشی در سال 1402

عوامل تاثیر گذار بر قیمت اسباب کشی در سال 1402

قیمت اسباب کشی در سال 1402 توسط اتحادیه باربری اعلام شد. اتحادیه تعرفه جابجایی انواع بار با خودروهای مختلف نیسان، وانت، کامیون، خاور و تریلی مشخص می کند. اسباب کشی در اصفهان ­­­نیز بر همین اساس است. قیمت گذاری باربری بر اساس هزینه های مختلفی محاسبه می شود از جمله: ماشین، کارگر، بسته بندی، بیمه، طول مسیر، سختی کار و… .که این نرخ بسته به تعداد طبقات، تعداد کارگران، آسانسور، نوع وسیله باربری، نوع وسایل و… تغییر می کند. همچنین طبق قیمت اسباب کشی در سال 1402 هزینه وسایل سنگین جدا حساب می گردد. هزینه اسباب کشی در اصفهان و همچنین دیگر کلان شهرها همچون تهران و… به نسبت بیشتر است.

فهرست تصاویر

قیمت اسباب کشی 1بسته بندی وسایل

قیمت اسباب کشی 2کاگران باربری

قیمت اسباب کشی 3جابجایی اثاثیه

تاثیر مسافت و زمان بر قیمت اسباب کشی اثاثیه

در کنار تمام موارد بالا، که در مورد چگونگی تعرفه گذاری قیمت اسباب کشی در سال 1402 بود. فاصله مکان اولیه تا مکان دوم نیز نکته بسیار حائز اهمیتی است. زیرا اگر باربری درون شهر باشد هزینه کمتری نسبت به باربری برون شهری دارد. نکته بعدی، اگر فاصله مکان اول تا دوم نیز درون شهر زیاد باشد هم، در افزایش هزینه تاثیر گذار است. علاوه بر این، هزینه بیمه وسایل در تمام مراحل اعمال می شود و موجب افزودن قیمت اسباب کشی در سال 1402 می شود. بیمه در اتفاقاتی همچون شکستن و خرابی می تواند جبران خسارت کند.

برای مثال اسباب کشی در اصفهان و جابجایی آن به نجف آباد افزایش قیمت دارد.فصل و زمان حمل اثاثیه در محاسبه هزینه تاثیراتی به دنبال دارد. برای مثال در زمان پیک اسباب کشی یعنی فصل بهار، افزایش هزینه در حمل بار داریم. در صورت جابجایی در امسال در ماه اردیبهشت به قیمت اسباب کشی در سال 1402 موجود در Bartar Bar توجه کنید. اما در نیمه دوم سال به دلیل رکود در بازار نقل مکان، با کاهش هزینه های باربری مواجه می شوید. اجاره وسایل باربری هم به صورت ساعتی می باشد و در صورت هر ساعت اضافی هزینه بیشتری دریافت می شود. نرخ اجاره بسته به نوع خودرو باربری و تعداد ساعت اضافی متغیر است.

تصویر بسته بندی و کامیون - قیمت اسباب کشی در سال 1402 - برتر بار

قیمت اسباب کشی 1بسته بندی وسایل

تاثیر بسته بندی بر قیمت اسباب کشی و جابجایی

از سری هزینه های مازاد اسباب کشی به درخواست مشتری می توان به بسته بندی اثاثیه منزل اشاره کرد. در صورتی که مشتری درخواست بسته بندی وسایل خود را داشته باشد، اقلام مورد نیاز با کارگران برتر بار ارسال می شود. اقلام مصرفی همچون نوارچسب و سلفون هزینه کامل و اقلام غیر مصرفی مثل کارتن و کاتر هزینه جزئی اجاره آن گرفته می شود. انتخاب اینکه بسته بندی به باربری سپرده شود با مشتری است اما سپردن کار به متخصصین برتر بار موجب اطمینان می شود.با توجه به تغییر قیمت ها نمی توان به طور در قیمت اسباب کشی در سال 1402 هزینه اقلام را محاسبه و اعلام کرد.

تاثیر وزن و حجم بر قیمت اسباب کشی وسایل

در این میان وسیله هایی مثل کنسول، ساید، میز غذاخوری، فرش های بالای 18 متر و… جداگانه محاسبه می شود. نبود آسانسور برای ساختمان های بالای 4 طبقه و پله های نامناسب خانه های قدیمی شامل هزینه بیشتر می شود. طی مسیر به صورت پیاده و خوش بار نبودن وسایل بیشتر شدن هزینه را به دنبال دارد. به همین دلیل توضیح دادن در مورد شرایط محل بارگیری و تخلیه موجب سهولت عقد قرارداد با باربری می شود. برای انتخاب باربری مورد نظر خود حتما تحقیقات کامل در مورد وسیله جابجایی، بیمه، تعرفه و تخصص آنها انجام دهید. در قیمت اسباب کشی در سال 1402 تمام موارد گفته شده لحاظ شده است.

کارگران باربری - قیمت اسباب کشی در سال 1402 - برتر بار

قیمت اسباب کشی 2کارگران باربری

به یاد داشته باشید که انعام دادن به کارگران امری کاملا اختیاری است. همچنین تهیه ناهار نیز از طرف مشتری صورت نمیگیرد. چنانچه اسباب کشی در زمان ناهار یا شام باشد، تهیه و هزینه آن به عهده باربری می باشد. مشتری جز هزینه ماشین حمل اثاثیه باربری، دستمزد کارگر یا کارگران و بیمه کارگران پرداختی دیگری ندارد.

چگونه قیمت اسباب کشی در سال 1402 محاسبه کنیم؟

برای محاسبه قیمت اسباب کشی در سال 1402 بایستی دو مورد از مهم ترین موارد محاسبه را با یکدیگر جمع و محاسبه کنید. اول از همه قیمت ماشین برای اسباب کشی که بسته به نوع آن یعنی خاور، نیسان، وانت و… متفاوت است. دوم قیمت کارگر است که اغلب تا 3 ساعت اولیه تعرفه مشخصی دارند و پس از آن افزوده می شود. به این صورت می توانید قیمت اسباب کشی در سال 1402 را محاسبه و تخمین بزنید. لازم به ذکر است که گفته شود در هر اسباب کشی و جابجایی اثاثیه از 4 کارگر حداقل استفاده می شود.

همچنین در کنار نوع خودرو گازسوز یا بنزین سوز بودن نیز در قیمت اسباب کشی در سال 1402 تاثیرگذار است. که به دلیل قیمت بیشتر بنزین در مقایسه با گازوئیل، خودرو بنزین سوز کرایه بیشتری دارد. البته این مورد بیشتر در مورد خاورها لحاظ می شود. از دیگر عوامل افزایش وجود تورم و تاثیرش بر قطعات یدکی خودرو است. بدلیل افزایش نرخ ارز تامین و تهیه لوازم یدکی تبدیل به یک معضل شده است. همین موضوع سبب گران تر شدن قیمت اسباب کشی در سال 1402 را در پی داشته است.

خدمات و امکانات ما در برتر بار اصفهان چیست؟

 1. مجهز به وسایل و تجهیزات مخصوص جابجایی
 2. متخصصین حرفه ایی  Bartar Barبا بیش از 12 سال سابقه کار
 3. تنوع خودروهای باربری متناسب با انجام باربری های متفاوت
 4. جمع آوری و بسته بندی لوازم پیش از جابجایی
 5. منعطف ترین نسبت به دیگران
 6. انجام کارهای فنی و تخصصی مثل باز و بسته کردن درب های ساید
 7. انجام جابجایی تخصصی گاوصندوق های ثابت و متحرک
 8. چیدمان وسایل در مقصد
 9. خدمات درون، حومه و برون شهری
 10. جابجایی دفاتر اداری و کارگاهی
جابحایی وسایل و اثاثیه - قیمت اسباب کشی در سال 1402 - برتر بار

قیمت اسباب کشی 3جابجایی اثاثیه

درنهایت این که چرا باید از باربری استفاده کنیم؟

در سپردن اسباب کشی و وسایل خود به افراد و شرکت مورد نظر دقت لازم را حتما به کار بگیرید. از سری نکات قابل توجه در این امر مهم فیزیک بدنی، مورد اطمینان بودن، حرفه ایی بودن در جابجایی است. به خاطر داشته باشید که انتخاب یک باربری خوب قبل از هرچیز آرامش خاطر شما را در پی دارد. زیرا نیاز به کمک و پیگیری شما را در تمام مراحل ندارند و شما از آسیب و خطر در امانید. همچنین می دانید اثاثیه شما به دست افرادی مسئولیت پذیر و وظیفه شناس Bartar Bar کاملا سالم به مقصد شما می رسد. بعد از تحقیقات کامل، زمان بررسی قیمت اسباب کشی در سال 1402 و انتخاب یک باربری است.

سوالات متداول درباره قیمت اسباب کشی و عوامل موثر بر آن در برتربار

 1. آیا برای باز کردن درب های یخچال های ساید بای ساید نیروی ماهر وجود دارد؟

بله نیروی ماهر ما درب ها را اصولی باز کرده و سپس در محل دوباره توسط متخصص بسته می شود.

2. قیمت بسته بندی به چه صورت می باشد؟

نسبت به اقلام مصرفی و غیرمصرفی متغیر است.

3. آیا باربری برون شهری نیز انجام می دهید؟

بله هم درون شهری، هم حومه و هم برون شهری انجام می شود.

موضوع: عوامل تاثیر گذار بر قیمت اسباب کشی در سال 1402
تاریخ: 5 آذر 1402
نویسنده: فرزانه محمدی
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *