حمل و نقل اثاثیه منزل در اصفهان | حمل و نقل اثاثیه منزل دراصفهان | دیرین بار | dirinbar

فهرست مطالب:

تجهیزات و وسایل مورد نیاز برای حمل و نقل اثاثیه منزل در اصفهان :

حمل و نقل اثاثیه منزل دراصفهان را به چه کسی می سپارید؟

حمل و نقل اثاثیه منزل دراصفهان را با مرتب سازی اثاثیه شروع کنید.

چه زمانی برای بسته بندی وسایل مناسب تر است ؟

قطعات بزرگ وقسمت های کوچک تررا باز کنید.

یخچال و فریزر و محتویات آن را اصولی حمل کنید.

فهرست شکل ها:

شکل 1:حمل و نقل اثاثیه منزل در اصفهان

شکل 2:حمل و نقل اثاثیه منزل دراصفهان

موضوع مقاله 5 راهکارموثر اسباب کشی برای حمل و نقل اثاثیه منزل دراصفهان چیست؟
نام نویسنده مهسا پورنعمتی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 845
مدت زمان مطالعه 8 دقیقه

تجهیزات و وسایل مورد نیاز برای حمل و نقل اثاثیه منزل در اصفهان :

برای حمل و جابه جایی اسباب منزل در دیرین بار به تجهیزات و وسایلی نیاز داریم. وسایلی از جمله پیچ گوشتی، انبر دست، مته میتوانند در امر جا به جایی تسهیل گرباشند. کارتن های مورد استفاده میتواند اندازه مختلفی داشته باشد. دقت کنید که کارتن مانند کارتن میوه موز با کیفیت بالا باشد. معمولاً به دلیل دوام و شکل آن میوه موز در ان کارتن ها ذخیره می شود. مخصوصاً اگر از مکعب شکل باشد ، برای نگهداری آسان بهتر هستند. از روزنامه ها و روزنامه های کاغذی برای بسته بندی شیشه ها می شود استفاده کرد. همچنین برخی از پارچه ها را می توان به کار برد. حمل و نقل اثاثیه منزل در اصفهان را به شرکت با سابقه دیرین بار بسپارید.

حمل و نقل اثاثیه منزل در اصفهان | حمل و نقل اثاثیه منزل دراصفهان | دیرین بار | dirinbar

شکل 1:حمل و نقل اثاثیه منزل در اصفهان

حمل و نقل اثاثیه منزل دراصفهان را به چه کسی می سپارید؟

آیا شرکتی را برای حمل و نقل به خانه جدید وارد خواهید کرد؟

یا به خود ، اقوام و دوستان خود و تعداد افرادی که برای حمل و نقل نیاز دارید اعتماد میکنید؟

یک نوار چسب برای بسته شدن خوب این کارتن ها در حمل و نقل اثاثیه منزل دراصفهان لازم دارید. کاغذ و قلم ها برای نوشتن محتوای کارتن ها روی ان ها از ضروریات است. طناب هایی که ممکن است به حمل و نقل اثاثیه منزل دراصفهان کمک کنند. کیسه هایی را نیزبرای حمل و نقل و ظرفیت آنها استفاده خواهید کرد. برخی کیسه های پلاستیکی با دوام هم کاربرد دارند. شاید هرکدام از این مواردی اکنون مهم به نظر نرسند. در حالی که ارزش حمل آنها را هنگام حمل و زمان نیاز به آنها خواهید فهمید. Dirinbar مفتحر است که با بیش از 10 سال سابقه اماده خدمت رسانی به شماست.

حمل و نقل اثاثیه منزل دراصفهان را با مرتب سازی اثاثیه شروع کنید.

وسایل خود را تک به تک در لیست یاد داشت کنید. بعد از یادداشت کردن در طرف دیگری قرا بدهید. این کار باعث می شود موردی را تکراری ننویسید. مثلا می توانید وسایلتان را طبقه بندی کنید و شکستنی ها را درگوشه ای قرار دهید. کتاب ها را هم  در سمت دیگری بچینید. در صورت امکان فهرستی از وسایلتان را در یک دفترچه بنویسید.

چه زمانی برای بسته بندی وسایل مناسب تر است ؟

حداقل دو روز قبل از حمل و نقل اثاثیه منزل در اصفهان روی بسته بندی و بسته بندی کار کنید. بعد از اینکه مواد را مرتب کردید و شمردید، آنها را در کارتن ها و کیسه ها بریزید. تمیز کردن این مواد و بسته بندی مواد شکستنی مهم است. برخی از این وسایل همراه کاغذهای روزنامه و روزنامه است، یا توسط تکه های پارچه پوشانده شده است. سعی کنید تا جایی که می توانید لباس های بیشتری را در کیسه هایی که برای آن تعیین شده جمع کنید. تا مجبور نشوید کیف های زیادی را حمل کنید. و روی هر کارتن و کیسه یادداشت بنویسید. که حاوی چه وسایلی است یا نشانه بگذارید. اگر حاوی اشیای قیمتی و شکستنی است ، نوشته ای را بنویسید که موضوع را نشان دهد. در واقع میتوانید مشخص کنید که ترجیح داده می شود که خودتان آن را حمل کنید.

باربری در اصفهان | اسباب کشی منزل در اصفهان

شکل 2:حمل و نقل اثاثیه منزل دراصفهان

قطعات بزرگ وقسمت های کوچک تررا باز کنید.

در مورد وسایل بزرگ ترجیح داده می شود تا آنجا که می توانید قطعات را جدا کنید. از جمله کشوها و درها ، اما در مورد مبلمان باید کیفیت ان مورد توجه قرار بگیرد. اگرازچوب خوب و محکم ساخته شده باشد و بیش از یک بار بتواند دربرابرجدا شدن ونصب مقاومت کند مشکلی ندارد. همانطور که درشکل 1:حمل و نقل اثاثیه منزل در اصفهان میبینید. حمل و نقل اثاثیه منزل در اصفهان با دیرین بار بدون نگرانی انجام می شود.

یخچال و فریزر و محتویات آن را اصولی حمل کنید.

محتویات یخچال را بشمارید واینکه چه مدت معتبر است. همچنین توجه کنید که چه چیزی سریع خراب خواهد شد. یا با مصرف آن یا با دادن آن به برخی ازاقوام یا دوستان از شرآن خلاص شوید.این بهتر از از دست دادن آن است. هنگام حمل و نقل یخچال ترجیح داده می شود آن را به صورت عمودی حرکت دهید. حمل و نقل اثاثیه منزل دراصفهان را باdirinbar  تجربه کنید.

حمل و نقل اثاثیه منزل در اصفهان | حمل و نقل اثاثیه منزل دراصفهان | دیرین بار | dirinbar

عنوان انواع کامیونت
نویسنده زینب مختاری
دپارتمان اوج شید
زمان مطالعه 9 دقیقه
تعداد کلمات 965

فهرست مطالب

کامیون حمل و نقل اثاثیه منزل دراصفهان چیست؟

گروه بندی مدل های کایون شامل موارد زیر می شود :

مدل های اتومبیل های باربری و مدل های کامیون ها

خاور یا کامیونت حمل و نقل اثاثیه منزل دراصفهان چیست؟

کامیون تک محور به چه صورتی می باشد؟

فهرست تصاویر

شکل 1:حمل و نقل اثاثیه منزل در اصفهان

شکل 2:حمل و نقل اثاثیه منزل دراصفهان

کامیون حمل و نقل اثاثیه منزل در اصفهان چیست؟

نام دیگر کامیون لوازم نقلیه باربری می باشد . یکی از لوازم نقلیه موتوری باربری می باشد. که بخش بارگیر آن به طور یکپارجه به کشنده وصل شده می باشد. از کامیون برای ترابری اجسام و اقلام و ماده ی سنگین بهره برداری می شود . و به عنوان اتومبیل آتش نشانی هم می توانیم از آن بهره بگیریم . کامیون ها گنجایش جابه جایی و حمل و نقل اثاثیه منزل در اصفهان 6 تن بار یا زیادتر از این را دارند .

ولی از نظر تکنیکات به لوازم نقلیه موتوری که جهت جابه جایی زمینی بارهای سنگین بهره میگیرم کامیون می نامند . کامیون های مدل های متفاوتی دارند . همچنین با توجه به مدل متصل شدن بارکش، گنجایش وزنی، گنجایش حجمی، در گروه های مختلفی قرار می گیرند . اندک ترین گنجایشی که کامیونت ها می تواندد جابه جا نمایند 3 تن می باشد . و این تعداد جهت کامیون ها 6 تن است . کامیون ها ویا کشنده ها، اتومبیل سنگینی می باشند که بیشتر عملکرد آن ها حمل و نقل بارهای سنگین است . البته کامیون ها برحسب توانایی، وزن مقدار بار جابه جا شده، مدل لاستیک، گروه بندی می شوند . در شکل 1:حمل و نقل اثاثیه منزل در اصفهان مشاهده می نمایید .

کلیک کنید  1 علت برای % توسعه حمل و نقل اثاثیه منزل در اصفهان چیست؟
حمل و نقل اثاثیه منزل دراصفهان

شکل 1:حمل و نقل اثاثیه منزل در اصفهان

گروه بندی مدل های کایون شامل موارد زیر می شود :

جهت گروه بندی کامیونت هایی و  حمل و نقل اثاثیه منزل دراصفهان موجود می باشد . که برحسب آن ها گروه بندی می نماییم . در مطالب زیر به یکی از این گروه بندی ها اشاره می نماییم :

از نظر متصل بودن مخزن و تراکتور : شاسی پیچیده، نیمه تیلر، تماما تریلر

از نظر شیوه خالی کردن خاک : تخلیه کردن از چهار جوانب کامیون

از نظر توانایی و قدرت به کار بردن از شبکه مسیرها، جاده ای، خارج جاده ای

از نظر مدل لاستیک ها : تایر لاستیکی، تایر زنجیری

گنجایش کامیون ها : گنجایش وزنی تن و گنجایش حجمی متر مکعب می باشد .

مدل های اتومبیل های باربری و مدل های کامیون ها

در مطب زیر به معرفی مدل های کامیون و اتومبیل های باربری می پردازیم :

وانت بار چیست؟

وانت جز سایز کوچک لوازم نقلیه موتوری باربری  می باشد . البته وانت را نمی توانیم بگوییم جز کامیون است . اغلب جهت جابه جایی و حمل و نقل اثاثیه منزل در اصفهان  انتقال بارهای اندک و سبک از وانت بار به کار می بریم .

وانت نیسان چیست؟

وانت نیسان ها به وانت هایی می گویند که گنجایش زیادی دارد . وانت نیسان قدرت جابه جایی بار 2 تن را دارا می باشد . موردی که باید به آن دقت داشته باشیم این می باشد که بیشتر وانت ها با شاسی نیرومند مثل زامیاد هم در این گروه هستند .

خاور یا کامیونت حمل و نقل اثاثیه منزل در اصفهان چیست؟

اتومبیل های باربری وزن های 3 تن تا بیشتر6 تن را جابه جا می کنند . خاورهای مدل هایی را دارا هستند .  که می توانیم به مدل های کامیونت همجون هیواندا و سقف دار و روباز اشاره کنید.

اتومبیل ون باربری چیست؟

اتومبیل ون لوازم نقلیه موتوری باربری می باشد . که اتاق راننده و بار به طور دو جعبه جدا بر روی شاسی قرار می گیرد . و جمع حجم لوازم نقلیه و گنجایش جابه جایی و حمل و نقل اثاثیه منزل دراصفهان بار 3 تن تا اندک تر از 5 تن می باشد .البته واژه خاور گرفته شده از اولین پدید آوردگان کامیون در کشور ایران می باشد . که وابسته و پیوسته به تیم صنعتی خاور و یا همان شرکت ایران خودرو می باشد . در شکل 2:حمل و نقل اثاثیه منزل دراصفهان مشاهده می نمایید .

حمل و نقل اثاثیه منزل در اصفهان

شکل 2:حمل و نقل اثاثیه منزل دراصفهان

کامیون تک محور حمل و نقل اثاثیه منزل چیست؟

کامیون هایی که در بخش آخرین شامل یک محور باشند را کامیون تک می گویند . که این مدل کامیون ها قدرت جابه جایی و حمل و نقل اثاثیه منزل در اصفهان  بار تا گنجایش 10 تن را دارا هستند . این مدل کامیون با نام های 10 تن، کامیون 6 چرخ و تک هم معرفی می شود . ارتفاع اتاق کامیون تک محور بین 5 متر تا 6 متر می باشد . همچنین جهت اطلاع از قیمت حمل و تقل اثاثیه از سایت دیرین بار(diribar) استفاده نمایید .

کامیون جفت محور چیست؟

کامیون هایی که در بخش پشت خود شامل دو محور باشند را کامیون جفت می گویند . این مدل کامیون تا گنجایش 15 تن بار را جابه جا و انتقال می دهد . و ارتفای فضای باری این کامیون اغلب در حدود 7 متر است . نام های دیگر کامیون های جفت محور، کامیون 10 چرخ می باشد .

تریلی چیست؟

تریلی به اتومبیل های سنگین که مدل های مختلف را جابه جا نماید می گویند . اغلب از تریلی های تک محور و جفت محور در صنعت جابه جایی ایران و حمل و نقل اثاثیه منزل دراصفهان به کار می رود . همچنین مقدار محور تریلی از باکش جدا می باشد .  همچنین راه های ارتباطی با شرکت دیرین بار (dirinbar) شماره های موجود در سایت می باشد .

حمل و نقل اثاثیه منزل دراصفهان | حمل و نقل اثاثیه منزل در اصفهان | دیرین بار | dirinbar

عنوان حمل و نقل اثاثیه منزل در اصفهان
نویسنده علیرضا براتی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1058 کلمه
مدت زمان مطالعه 10 دقیقه

فهرست مطالب:

انتقال چک حمل و نقل اثاثیه منزل دراصفهان : 6 هفته بیرون؟

چگونه حمل و نقل اثاثیه منزل در اصفهان جابجایی من چیست؟

چه زمانی بایدحمل و نقل اثاثیه منزل در اصفهان را برنامه ریزی کنید؟

چگونه می توانم آماده دیرین بار به حالت دیگری شوم؟

قبل از اینکه در مورد بسته بندی فکر کنید ، چیزهایی را که اکنون به آنها نیازی ندارید خلاص کنید.

فهرست تصاویرش:

شکل 1 حمل و نقل اثاثیه منزل در اصفهان

شکل 2 حمل و نقل اثاثیه منزل دراصفهان

انتقال چک حمل و نقل اثاثیه منزل دراصفهان : 6 هفته بیرون؟

لحظه ای که مطمئناً می دانید که قصد حرکت دارید، زندگی انگار روی آن چرخیده است. حمل و نقل اثاثیه منزل در اصفهان شما بلافاصله یک میلیون سوال در مورد اینکه چه کاری باید بعد انجام دهید دارید ، اما اغلب احساس می کنید جایی برای جستجوی پاسخ های مهم ندارید. اینجاست که ما وارد می شویم! این چک لیست متحرک اطمینان حاصل می کند که حمل و نقل اثاثیه منزل دراصفهان تمام موارد ضروری را انجام می دهید تا در یک حرکت بدون استرس در مسیر خود باشید. dirinbar با استفاده از چک لیست در حال حرکت ، یک جدول زمانی برای مقابله با حرکت خود ایجاد کنید

حرکت یک روند است. این نباید یک شبه اتفاق بیفتد (و نمی تواند). هنگام شروع سفر به یک مکان کوچک ، بزرگ یا کوچک ، لیست چک ما یک راهنمای گام به گام دقیق و پرمحتوا را ارائه می دهد. حالا باید چه کار می کردی؟ ماه ، هفته یا حتی روز حرکت را باید چه کار کنید؟ هک ، آیا بعد از جابجایی علاوه بر باز کردن شکل 1 حمل و نقل اثاثیه منزل در اصفهان، کار دیگری هم برای انجام وجود دارد؟ ما اینجا هستیم تا به همه این س questionsالات برای شما پاسخ دهیم!

شکل 1 حمل و نقل اثاثیه منزل در اصفهان

چگونه حمل و نقل اثاثیه منزل در اصفهان جابجایی من چیست؟

قبل از شروع این چک لیست جابجایی، ما به شما پیشنهاد می کنیم این راهنمای Moving 101 را بخوانید تا تمام جزئیات گزینه های جابجایی خود را بدست آورید. اساساً ، حرکتها به یکی از این سه دسته تقسیم می شوند: حرکت خودتان انجام دهید: کامیون را کرایه می کنید (یا کامیون یکی از دوستان خود را پیدا می کنید) ، آن را بارگیری کرده و سپس توسط خودتان یا دوستانتان همه را به مکان بعدی می رسانید. The Hybrid Move: برای بارگیری و یا بارگیری کامیون ، کامیون را رانندگی و اجاره می کنید.

حرکت کامل سرویس: شما می توانید در حالی که حرکت دهنده ها از بارگیری و رانندگی مراقبت می کنند، آرام باشید. حمل و نقل اثاثیه منزل دراصفهان انتقال دهنده هایی که انتخاب می کنید به عوامل مختلفی از جمله بودجه و جدول زمانی بستگی دارد. Moving101 نمودارها و هزینه های روزانه دارد که به شما کمک می کند حرکت مناسب شرایط خود را پیدا کنید. به علاوه ، شما می توانید از همان ابتدا از ماشین حساب متحرک هزینه استفاده کنید تا بودجه حمل و نقل اثاثیه منزل در اصفهان خود را منظم کنید.

کلیک کنید  حمل اثاثیه منزل در اصفهان | 06 نکته برای موارد ضروری در باربری!

چه زمانی باید دیرین بار را برنامه ریزی کنید؟

برای دستیابی به بهترین قیمت ها و انعطاف پذیری ، تقریباً در شش هفته از زمان فعلی شروع به تصفیه موتورهای حامل و کامیون های موجود کنید. اگر برای جابجایی خود کامیونی اجاره می کنید ، حتماً گزینه های خود را مقایسه کنید. U-Haul دیگر تنها گزینه نیست. بودجه و پنسکه تنها دو رقیب کامیون کرایه ای هستند که ناوگان اختصاصی خود را در سراسر کشور دارند.

اکنون ، لزوماً در مورد حمل و نقل اثاثیه منزل در اصفهان رزرو واقعی جابجایی ها هنوز استرس ندارید … حدود سه هفته قبل حمل و نقل اثاثیه منزل دراصفهان از حرکت باید این کار را راحت انجام دهید. و اگر فقط از طریق HireAHelper یاوران حامی کار فقط رزرو می کنید ، همچنین وقت کافی برای تأمین امنیت آنها دارید – لزوماً تا دو هفته قبل از انتقال نگران نباشید. پس از آن ، به سختی می توان کامیون ها و کامیون ها را بدست آورد.

چگونه می توانم آماده dirinbar به حالت دیگری شوم؟

با این حال، اگر در حال رزرو یک سرویس کامل هستید، همراه با موتورهای حامل، یک کامیون و حتی یک کانتینر، در صورت رزرو در شش هفته خارج، شما را در مسیر درست نگه می دارد. حمل و نقل اثاثیه منزل در اصفهان این امر به ویژه اگر در حال انتقال به ایالت دیگری باشید ، جایی که مواردی مانند قوانین ایالتی و اوراق بهادار برای محرکهایی که از شکل 2 حمل و نقل اثاثیه منزل دراصفهان ایالتی عبور می کنند ، ظاهر می شود ، بسیار درست است. این جدول زمانی یک ماه و نیم به احتمال زیاد اطمینان حاصل خواهد کرد که مواردی که در روز جابجایی نیاز دارید و فقط برای شما رزرو شده است! اجاره کانتینر حمل و نقل اثاثیه منزل در اصفهان خود را در نظر بگیرید.

حرکت کانتینرها راهی مناسب برای جابجایی در برخی شرایط ، حمل و نقل اثاثیه منزل دراصفهان به ویژه در مواردی است که املاک جدید شما هنوز آماده نیست. این راهنمای کانتینر نکات مثبت و منفی را ارائه می دهد تا به شما پاسخ دهد که آیا جابجایی کانتینر برای شما مناسب است یا خیر. آیا می دانید بیشتر شرکت های متحرک ظرف شما را به دیرین بار مدت یک ماه بصورت رایگان ذخیره می کنند؟ بله ، این راهنما به شما کمک می کند تا تصمیم بگیرید dirinbar که بهترین برنامه برای وضعیت شما چیست.

شکل 2 حمل و نقل اثاثیه منزل دراصفهان

قبل از اینکه در مورد بسته بندی فکر کنید ، چیزهایی را که اکنون به آنها نیازی ندارید خلاص کنید.

به دلایل زیادی تمیز کاری قبل از حمل و نقل اثاثیه منزل دراصفهان حرکت ایده خوبی است. شما نه تنها وسایل کمتری برای جابجایی و جابجایی خواهید داشت ، بلکه همچنین می توانید در مکان جدید خود بسته بندی و سازماندهی کمتری داشته باشید. ساده ترین راه برای پاکسازی آهسته نگهداری یک جعبه یا کیف کوچک در هر اتاق از خانه (به ویژه در کمد) است. حمل و نقل اثاثیه منزل در اصفهان مواردی را که می بینید شکسته ، گمشده یا هرگز استفاده نشده اند ، باید به این جعبه ها اضافه کنید و در آخر اهدا یا دور بریزید.

شما همچنین می توانید یک گاراژ فروشی داشته باشید یا وسایل قدیمی خود را بصورت آنلاین بفروشید ، این به شما کمک می کند لحظه آخری پول نقد را قبل از جابجایی خود بدست آورید. برای مواردی که در آخر اهدا می کنید ، حتماً اسناد را از مرکز اهدا صرفه جویی کنید تا بتوانید در پایان سال از آن به عنوان نوشتن مالیات استفاده کنید.

حمل و نقل اثاثیه منزل در اصفهان | دیرین بار | dirinbar

عنوان اسباب کشی
دپارتمان اوج شید
نویسنده محمد حیدری
تعداد کلمات 2000
مدت زمان مطالعه حدود 20 دقیقه

فهرست مطالب:

5.1 عملکرد تکنیک های شتابدهی

جدول 2: عملکرد حاکمیت سلطه برای حمل و نقل اثاثیه منزل در اصفهان

5.2 عملکرد الگوریتم ریاضی

جدول 8: مقایسه با هزینه راه حل های شرکت

فهرست تصاویر:

شکل 1: حمل و نقل اثاثیه منزل در اصفهان

شکل 2: حمل و نقل اثاثیه منزل دراصفهان

برای هر ترکیب AoL-AoD (خدمات AC) ، ما شرکت های هوایی ارائه دهنده ارتباط را در نظر گرفتیم و از برنامه هفتگی مربوطه و کرایه های بازار منتشر شده استفاده کردیم. برای خدمات تحویل در کشور مقصد (خدمات FA) ، ما نقل قول های واقعی دریافت شده توسط نمایندگان خارجی را حمل و نقل اثاثیه منزل در اصفهان در نظر گرفتیم. نمونه هایی از اندازه های مختلف ، | K | = 10 ، 30 ، 50 و 100 ، با انتخاب تصادفی محموله های موجود در پایگاه داده 156 محموله ایجاد شده است. برای هر مقدار | K | ، 10 نمونه مختلف با اندازه یکسان دیرین بار تولید شده است.

در ادامه ، ما ابتدا اثربخشی تکنیک های شتاب بخش های 4.2 و 4.3 را در کاهش تعداد مسیرهای ایجاد شده توسط الگوریتم ساخت مسیر تجزیه و تحلیل می کنیم. سپس ، نتایج الگوریتم ریاضی را برای نسخه های مختلف قانون ابتکاری ارائه شده در بخش 4.4 ارائه می دهیم.

الگوریتم matheuristic در C#، بر روی پردازنده i3-4005U 1. حمل و نقل اثاثیه منزل در اصفهان 7 گیگاهرتز 64 بیتی ، 4 گیگابایت رایانه قابل حمل DDR3 Ram پیاده سازی شده است. CPLEX 12.5 به عنوان حل کننده MIP استفاده شده است.

5.1 عملکرد تکنیک های شتابدهی

هدف از قوانین تسلط ارائه شده در 2 ، دور انداختن مسیرهای تحت سلطه است تا تعداد مسیرهای منتقل شده به فرمول تقسیم بندی کاهش یابد. نتایج در جدول 2 ارائه شده است. عنوان ستون ها به شرح زیر است. N تعداد مسیرهایی است که بدون قوانین تسلط ایجاد می شوند ، D تعداد مسیرهایی است که هنگام حمل و نقل اثاثیه منزل در اصفهان اعمال قوانین تسلط ایجاد می شود ، قرمز است. (٪) درصد کاهش تعداد مسیرهای ایجاد شده با قوانین تسلط است. میانگین dirinbar و انحراف استاندارد برای هر ستون در دو ردیف آخر گزارش شده است.

شکل 1: حمل و نقل اثاثیه منزل در اصفهان

جدول 2: عملکرد حاکمیت سلطه برای حمل و نقل اثاثیه منزل در اصفهان

نتایج نشان می دهد که کاهش تعداد مسیرهای ایجاد شده قابل توجه است ، حدود 70. بنابراین ، می توان نتیجه گرفت که قوانین تسلط به طور م jobثر کار خود را انجام می دهد ، حتی اگر ، همانطور که بعداً اشاره خواهیم کرد ، این کاهش کافی نیست

برای کاهش مجموعه مسیرهای ایجاد شده به اندازه ای که توسط دیرین بار فرمول تقسیم بندی قابل تنظیم باشد.

حرکت به سمت ساخت مرزهای کم هزینه که در بخش حمل و نقل اثاثیه منزل در اصفهان 4.3 ارائه شده است ، هدف آن کاهش تعداد خدمات در TRgr ∪AC است که هنگام ساخت مسیرها مورد توجه قرار می گیرد ، به طوری که تعداد مسیرهای ایجاد شده را کاهش می دهد. نتایج در جدول 3 ارائه شده است که کاهش تعداد خدمات در AC مجموعه با استفاده از مرز کم هزینه را نشان می دهد. ما کاهش تعداد خدمات در TRgr را گزارش نمی کنیم زیرا تعداد این خدمات در موارد اصلی بسیار محدود است ، بنابراین هیچ صرفه جویی در این مجموعه حاصل نمی شود. عنوان ستونها به شرح زیر است. AC تعداد خدمات s ∈ AC ، VS تعداد خدمات مجازی تولید شده ، قرمز است. (٪) درصد کاهش تعداد خدمات هوایی در نظر گرفته شده است.

کلیک کنید  # 5 مدل از خصوصیات شرکت های جابه جایی و باربری سهامی خاص

جدول 3 نشان می دهد که کاهش تعداد خدمات در AC بسیار زیاد است ، در مواردی که | K | بیش از 20٪ کاهش می یابد. = 10 و بیش از 14 for برای | K | = 100. با اجرای شبیه سازی در موارد دیگر ، متفاوت ، با جمع آوری داده های واقعی با توجه به چندین شرکت ، متوجه شدیم که این روش را می توان تقریباً در 70٪ خدمات هوایی موجود اعمال کرد ، زیرا شرکت های هوایی خدمات مشابهی را از نظر ساعت شروع ارائه حمل و نقل اثاثیه منزل در اصفهان می دهند. و زمان ترانزیت بنابراین ، مرز کم هزینه زمانی که در سناریوهای دنیای واقعی اعمال می شود dirinbar ، یک ابزار مفید است.

با این حال ، آزمایش های اولیه نشان می دهد که هر دو تکنیک شتاب برای کاهش تعداد کافی نیست

مسیرهای تولید شده به اندازه ای که توسط فرمول تقسیم بندی تقسیم بندی شده است. در واقع ، هیچ نمونه ای با

| K | = 100 را می توان به همراه بسیاری از موارد با | K | حل کرد = 50 و برخی موارد با | K | = 30. بنابراین ، ما اکنون بر الگوریتم ریاضی متمرکز شده ایم که برای مدیریت نمونه های بزرگ طراحی شده است.

5.2 عملکرد الگوریتم ریاضی

در این بخش ما نتایج بدست آمده با استفاده از الگوریتم حمل و نقل اثاثیه منزل در اصفهان ریاضی را با قوانین ابتکاری ارائه شده در بخش 4.4 برای مقادیر مختلف present ارائه می دیرین بار دهیم. به طور خاص ، ما ∆ = 1 ، 2 ، 3 روز (به ترتیب 2 ، 4 و 6 نیم روز) و ∆ = (lk-ek)/4 ، ∆ = (lk-ek)/3 و ∆ = (lk- ek)/2. تکنیک های شتاب هنوز استفاده می شود. در ادامه ، از علامت زیر استفاده خواهیم کرد:

 • D 1D با ur = 1 روز مطابق با ابتکار عمل است.
 • D 2D با he = 2 روز مطابقت دارد.
 • ˆ 3D با ur = 3 روز مطابقت دارد.
 • Q 1Q مربوط به ابتکاری با ∆ = (lk-ek)/4 نیم روز است.
 • T 1T مربوط به ابتکاری با ∆ = (lk-ek)/3 نیم روز است.
 • ˆ 1H مربوط به ابتکاری با ∆ = (lk-ek)/2 نیم روز است.

نتایج در جداول 4 و 5 برای مقادیر ثابت و متغیر ∆ به ترتیب ارائه شده است ، جایی که I عدد نمونه است ، V تعداد متغیرهای موجود در فرمول تقسیم بندی ، C تعداد محدودیت ها ، T زمان حل است. در ثانیه و G درصد شکاف بهینه در پایان است. توجه داشته باشید که وقتی G مثبت است ، به این معنی است که حافظه CPLEX تمام می شود. ما می توانیم ببینیم که ریاضی در تولید مجموعه ای م effectiveثر است

شکل 2: حمل و نقل اثاثیه منزل دراصفهان

f مسیرهایی با اندازه مناسب در حقیقت ، تقریباً همه موارد حمل و نقل اثاثیه منزل در اصفهان با بهینه حل می شوند و در غیر این صورت ، شکاف بهینه کاهش می یابد (به استثنای موارد 7 و 9 با | K | = 100 و D3). توجه داشته باشید که وقتی G برابر 0 باشد ، این بدان معنا نیست که محلول مربوطه بهینه است ، بلکه در عوض ، بهترین راه حل از مجموعه مسیرهای منتقل شده به فرمول یافت شده است.

از جداول 4 و 5 می توانیم ببینیم که در مجموعه مسیرهای مربوطه بهینه سازی شده است

مقادیر | K | تا 50 ، برای همه ابتکاری. موارد با | K | = 100 ، هنگام در نظر گرفتن مقدار ثابت ∆ ،

1D همیشه راه حل مطلوب مربوطه را پیدا می کند ، 2D در دو مورد بهینه را پیدا نمی کند اما فاصله بهینه اندک است (حداکثر 3.70)) ، در حالی که 3D تنها یک نمونه را برای بهینه حل می کند و حداکثر شکاف بهینه به 14 reaches می رسد. برای مقادیر متغیر ∆ و | K | = 100 ما وضعیت مشابهی داریم: 1Q همه موارد را حل می کند ، 1H قادر به حل سه مورد با حداکثر شکاف بهینه 2.13٪ و 1T در هیچ موردی به بهینه حل حمل و نقل اثاثیه منزل در اصفهان نمی کند و حداکثر شکاف بهینه 6.36٪ است.

خلاصه زمان حل ، بر حسب ثانیه ، در شکل 4 نشان داده شده است. توجه به این نکته بسیار جالب است که ، وقتی | K | = 100 ، 2D بیشتر از 3D و 1T بیشتر از 1H طول می کشد. دلیل این امر این است که ، برای سه بعدی و 1H ، حافظه CPLEX به سرعت تمام می شود.

شکل 4: میانگین زمان محاسبه بر ثانیه

تعداد مسیرهای ایجاد شده توسط هر قاعده ابتکاری در جدول 6 گزارش شده و در شکل 5 خلاصه شده است. همانطور که انتظار می رود ، رفتار زمان حل را نشان می دهد: هرچه تعداد مسیر dirinbar های ایجاد شده کمتر باشد ، زمان حل کمتر است. از سوی دیگر ، قربانی کردن مسیرهای زیاد ، خطر یافتن راه حل حمل و نقل اثاثیه منزل در اصفهان های غیر بهینه را در مقایسه با نسل وسیع تری از مسیرها افزایش می دهد.

شکل 5: تعداد مسیرهای ایجاد شده

 • با تمرکز بر مقادیر محلول ، نتایج در جدول 7 گزارش شده است. جدول ارزش راه حل ها را مقایسه می کند
 • با استفاده از قوانین مختلف در نظر گرفته شده ، با ارزش راه حل ارائه شده ، با ریاضیات بدست می آید
 • با فرمول بندی مسئله ارائه شده در و پیرانو (2019). جدول درصد انحراف را گزارش می کند
 • با توجه به راه حلی که در Peirano (2019) برای هر نمونه یافت شده است.

جدول 8: مقایسه با هزینه راه حل های شرکت

به طور شگفت انگیزی ، در حالت 1D ، راه حل بهینه ای که توسط مدل ابتکاری یافت می شود ، کمی بدتر از راه حل های بدست آمده از قوانین دیگر است. با این حال ، این فاصله به ندرت بیشتر از 1 and است و فقط در یک مورد بیش از 5 است. تفاوت درصد معمولاً بین 1 تا 3٪ از محلول موجود حمل و نقل اثاثیه منزل در اصفهان در Archetti and Peirano (2019) است ، اما از طرف دیگر ، زمان حل کمتر است. با وجود تمام قوانین اکتشافی باقی مانده ، شکاف همیشه کمتر از 3 است. در حالت دو بعدی ، شکاف نسبت به محلول موجود در Archetti and Peirano (2019) نسبت به D1 کمتر است. ما همچنین توجه داشته باشیم که D2 قاعده ابتکاری است که بهترین نتایج را برای | K | ارائه می دهد = 100. 3D به طور متوسط ​​بهترین قانون برای نمونه هایی با حداکثر 50 است

محموله ها

 • قوانین اکتشافی با مقدار متغیر better بهتر از 1D اما بدتر از 2D و 3D ، با 1H
 • بهترین بودن در بین این سه ما فرض می کنیم که این به این دلیل است که وقتی lk – ek بالا است ، امکان جستجو را می دهد
 • برای طیف وسیع تری از مسیرهای ممکن که راه حل را بهبود نمی بخشد و تأثیر منفی بر مدل دارد

کارایی. از سوی دیگر ، هنگامی که lk – ek کم است و بنابراین به سرویس سریع نیاز است ، جستجو بیش از حد محدود شده است ، و اجازه پیدا نکردن مسیرهای خوب را نمی دهد.

به طور کلی ، تعیین مقدار ثابت ∆ برابر با دو روز حمل و نقل اثاثیه منزل در اصفهان به نظر می رسد که در نظر گرفتن تعادل بین کیفیت راه حل و زمان محاسبه ، بهترین انتخاب باشد. در موارد بزرگ ، این مقدار ∆ اغلب بهترین نتایج را از نظر کیفیت راه حل ایجاد می کند. راه حل های ارائه شده توسط مدل با 1 = 1 روز هنوز برای شرکت قابل اجرا هستند و می توان آنها را زمانی در نظر گرفت که زمان راه حل بسیار مهم است و تعداد محموله هایی که باید در نظر گرفته شود زیاد است. فاصله از راه حل مطلوب محدود است و زمان حل کاهش یافته انگیزه ای برای استفاده از این قانون است.

در نهایت ، ما عملکرد متهوریست را در مقایسه با راه حل های اجرا شده توسط شرکتی که این کار را الهام بخشیده و داده ها را ارائه می دهد ، مورد بررسی قرار دادیم. ما میانگین هزینه هزینه راه حل به دست آمده از هر قانون را با توجه به هزینه راه حل های شرکت گزارش می دهیم.