کارگر اثاث کشی مجرب - کارگر اسباب کشی حرفه ای

راهکار های صرفه جویی زمان با انتخاب 2 کارگر اسباب کشی حرفه ای!

کارگر اسباب کشی حرفه ای اولین کسی است که در زمان اسباب کشی اسمش به ذهن شما می رسد. معمولا اولین کار در هنگام جابجایی اسباب کشی است. امروزه مخصوصا در شهر های بزرگ به دلیل مسافت زیاد و کمبود زمان افراد خودشان اسباب کشی نمی کنند. شرکت برتربار می تواند انتخاب خوبی برای استخدام کارگر اسباب کشی در اصفهان باشد. هزینه کارگر اسباب کشی حرفه ای یکی از هزینه های جابجایی است که باید برایش بودجه جدایی در نظر گرفت. شرکت های باربری و اتوبار بار شما را در نظر میگیرند و تعدادی کارگر را به مقصد شما می فرستند. اینگونه کار شما با کارگر اسباب کشی در اصفهان در کمترین زمان ممکن انجام میشود.

فهرست تصاویر

اثاث کشی 1صرفه جویی در زمان با کارگر اسباب کشی

اثاث کشی 2کامبون اسباب کشی

اثاث کشی 3اثاث کشی

چرا باید کارگر اسباب کشی حرفه ای استخدام کنیم؟!

زمان اسباب کشی پیدا کردن کارگر اسباب کشی حرفه ای یکی از بزرگترین نگرانی های افراد می باشد. کارگر هایی که در این زمینه مشغول هستند باید مهارت و تجربه لازم برای این کار را داشته باشند. یک کارگر اسباب کشی ماهر با مهارت هایش از شکستن و آسیب دیدن وسایل در زمان جابجای جلوگیری می کند. این افراد توانایی جابجایی اجسام کوچک، بزرگ، سبک و سنگین را دارند. یک کارگر اسباب کشی حرفه ای اگر به درستی آموزش دیده باشد، می تواند وسایل را بدون آسیبی حمل کند. اما نیرو و توانایی جسمانی داشتن تنها موضوع مهم برای یک اسباب کشی حرفه ای نیست. یک کارگر اسباب کشی در اصفهان باید دانشی درباره حرکت وسایل و چیدمان داشته باشند.

ویژگی هایی که یک کارگر اسباب کشی حرفه ای باید داشته باشد

شرکت برتربار معیار های خاصی را برای استخدام کارگر اسباب کشی تعیین می کند و برایش اهمیت قائل است. مشتریان هم بر اساس ویژگی های خاصی که برایشان مهم است کارگر اسباب کشی مناسب خودشان را انتخاب می کنند. مهمترین ملاک هایی که یک کارگر باید دارا باشد برخی از موارد  زیر را شامل میشوند.

 • کارگر باید بر اساس خواسته های مشتری عمل کند.

یک کارگر اسباب کشی حرفه ای باید حرف شنوی داشته باشد و به کارفرما و تقاضای او گوش بدهد. یک کارگر اسباب کشی حرفه ای باید کار خود را در هر شرایط و زمانی به نحو احسنت انجام دهد.

 • کارگر باید وقت شناس باشد

هیچ چیزی مهمتر از از اتمام کار ها در زمان موعد مقرر شده مهمتر نیست. به همین دلیل کارگر باید حتما در ساعت مقرر در محل حضور پیدا کرده و موجب اتلاف وقت بقیه نشود.

 • کارگر باید مطمئن و قابل اعتماد باشد.

یک کارگر اسباب کشی حرفه ای باید مطمئن و قابل اعتماد باشد. این اطمینان باید هر در کیفیت خدمات و هم از جهت امنیت اخلاقی باشد. کارگر باید کاملا با اصول جابجایی لوازم آشنا باشد. با کمک از یک کارگر اسباب کشی حرفه ای می توانید خیلی سریعتر وسایلتان را جابجا کنید.

خدماتی که با استخدام یک کارگر اسباب کشی حرفه ای می گیرید

یک کارگر اسباب کشی حرفه ای به شما فرصت می دهد تا به آسانی از خدمات متنوع بهره مند شوید. این خدمات شامل بسته بندی دقیق و مرتب لوازم شما می شود. کارگر اسباب کشی با تجهیزات حرفه ای، لوازم خانه شما را با دقت و امانت بسته بندی می کند. کارگر اسباب کشی حرفه ای با تضمین سلامت، اطمینان می دهد که وسایل شما با احتیاط مناسب جا به جا می شوند. بسته بندی حرفه ای موجب می‌شود که وسایل شما در حین حمل و نقل آسیب نبینند و به راحتی در محل جدید مرتب شوند. کارگر اسباب کشی با استفاده از وسایل نقلیه مناسب و رانندگان مجرب، وسایل شما را در کمترین زمان ممکن به مقصد می رساند.

هزینه استخدام یک کارگر اسباب کشی حرفه ای چگونه محاسبه می شود؟!

برای محاسبه هزینه کارگران می توانیم از دو روش استفاده کنیم. اگر وسایل غیرمعمول مانند یخچال، گاوصندوق یا تردمیل داشته باشید، هزینه با توجه به تعداد طبقات جابجایی اعلام می شود. اگر وسایل معمول داشته باشید، هزینه کارگر به صورت پکیچی حساب میشود. در این صورت دستمزد برای هر ساعت اضافه جدا دریافت میشود. حالا مثالی برای بهتر فهمیدن نحوه حساب دستمزد ساعتی می آوریم:  تصور کنید که قصد دارید به یک واحد جدید در بلوک مجاور در طبقه دوم است. در حال حاضر هم در طبقه دوم زندگی میکنید. تعداد طبقاتی که محاسبه می شوند، معادل دو طبقه است.

صرفه جویی در زمان با کارگر اسباب کشی - کارگر اسباب کشی حرفه ای

صرفه جویی در زمان با کارگر اسباب کشی – کارگر اسباب کشی حرفه ای – برتربار

اثاث کشی 1صرفه جویی در زمان با کارگر اسباب کشی

مثلا اجرت حمل بار برای چهار ساعت از طبقه دوم به همکف 150,000 تومان است. اینگونه هزینه برای حمل اسباب به طبقه دوم از 450,000 تومان شروع می شود. اگر وسیله بزرگ یا سنگینی داشته باشید 60,000 تا 80,000 تومان برای جابجا کردن آن در دو طبقه، هزینه آن افزایش می یابد. در صورت تجاوز از زمان توافق شده برای حمل و نقل، هر ساعت اضافی به هزینه نهایی اضافه می کند.

عوامل موثر در نرخ کارگر اسباب کشی حرفه ای

مطمئنا تا اینجا متوجه شده اید که یکی از اصلی ترین عوامل تاثیرگذار بر دستمزد کارگر اسباب کشی حرفه ای، نوع وسیله هاست. اگر میخواهید هزینه را تخمین بزنید باید موارد زیر عواملی گفته شده که باید در زمان تعیین دستمزد کارگر برای اسباب کشی در نظر گرفت:

 • تعداد طبقه ها: هرچقدر تعداد طبقه ها افزایش پیدا کند، دستمزد کارگر اسباب کشی حرفه ای نیز بیشتر می شود.
 • فاصله مبدا تا مقصد: هرچقدر زمان رفت و آمد برای جابجایی صرف شود، لازم است هزینه بیشتری برای اسبا کشی پرداخت شود.
 • هزینه ایاب و ذهاب: اگر نیازی به خاور نداشته باشید، باید هزینه ای را برای ایاب و ذهاب کارگر اسباب کشی حرفه ای بپردازید.
 • هزینه کرایه خاور و اتوبار: در صورتی که درخواست اتوبا کنید، باید هزینه ماشین را هم همراه با هزینه جابجایی بپردازید.
 • نوع وسایل: هرچقدر که لوازم غیرمعمول بیشتر باشد، هزینه نیز افزایش میابد.
 • تخصص و اعتبار شرکت حمل و بار: پیشنهاد ما این است که کار را به کاردان بسپارید و روی تخصص و اعتبار شرکت هماهنگ کننده حساب کنید. ممکن است که برخی افراد کم تخصص هزینه کمتری را در ازای کارشان دریافت کنند. باید این را هم در نظر بگیرید که در این صورت امکان آسیب دیدن لوازم خانه تان هست.
کامبون اسباب کشی - کارگر اسباب کشی حرفه ای

کامبون اسباب کشی – کارگر اسباب کشی حرفه ای – برتربار

اثاث کشی 2کامبون اسباب کشی

چگونه هزینه کارگر اسباب کشی حرفه ای را کاهش دهیم؟

برای کاهش هزینه ها، بسته بندی مناسب وسایل اقدام حیاتی به نظر می رسد. این اقدام می تواند شامل قرار دادن وسایل حساس در کارتن های مخصوص با استفاده از پلاستیک های محافظ باشد. این اقدام نه تنها از آسیب دیدن وسایل در هنگام جابجایی جلوگیری می کند. همچنین نیاز به دقت زیاد در جلوگیری از شکستن آنها را از بین می برد. مراعات فضا در کارتن ها باعث اشغال فضای کمتر می شود، که جابجایی سریعتر وسایل را فراهم می سازد. این اقدامات به طور همزمان تاثیرگذاری در کاهش هزینه ها و بهینه سازی عملیات دارند. همچنین انتخاب مواد بسته بندی مناسب با توجه به نوع وسایل از اهمیت بالایی برخوردار است و حتما باید به آن توجه کرد.

کارگران اسباب کشی ساده توانایی اسباب کشی را دارند؟!

جابجایی اسباب یکی از مراحل پرچالش است که نیاز به مهارت دارد. بسیاری از وسایل منزل، مانند مبلمان، یخچال و تلویزیون سنگین و حجیم هستند و نمی‌توان آنها را با آسانسور حمل کرد. حمل وسایل سنگین در چند طبقه نیاز به مهارت و تجربه بالایی دارد و همچنین باید از وارد شدن آسیب به وسایل و ساختمان جلوگیری کرد. به همین دلیل برای اسباب کشی باید از کارگر اسباب کشی حرفه ای استفاده کنید. کارگر اسباب کشی حرفه ای می‌تواند با استفاده از تجهیزات مناسب، مانند کارتن، سلفون، بابل رپ، چسب، کمربند و جرثقیل، وسایل شما را به صورت ایمن و مطمئن جابجا کند. برای پیدا کردن بهترین کارگران اسباب کشی منزل در اصفهان می توانید به bartarbar مراجعه کنید.

نحوه پیدا کردن بهترین شرکت برای اسباب کشی منزل در اصفهان

برخی شرکت های اسباب کشی فصلی کار می کنند و قیمت اسباب کشی را پایین تر اعلام می کنند. این افراد تجربه و تعهد کافی برای اسباب کشی را ندارند. اینگونه ممکن است حین اسباب کشی لوازم منزل آسیب ببینند و کاری هم از دست شما ساخته نیست. به زبان دیگر این افراد فقط به خاطر داشتن خاور ادعا می کنند که کار اسباب کشی انجام می دهند. در حالی است که کوچک ترین تجربه ای در این موضوع ندارند.

اگر وسایلی که می خواهید جابجا کنید شکستنی و با ارزش نیستند می توانید بک خاور اسباب کشی کرایه کنید. اگر تجربه افراد راضی از اسباب کشی را بشنوید میفهمید که فقط با شرکت های خوبی مانند برتربار میتوانید تجربه خوبی داشته باشید.  این شرکت ها دارای نیرو هایی متخصص و مجرب هستند. آنها می توانند در داشتن یک تجربه خوب از اسباب کشی و جا به جایی به شما کمک کنند.

اثاث کشی - کارگر اسباب کشی حرفه ای

اثاث کشی – کارگر اسباب کشی حرفه ای – برتربار

اثاث کشی 3اثاث کشی

کلام آخر در خصوص کارگر اسباب کشی حرفه ای

وقتی که کارگر اسباب کشی حرفه ای می گیرید، دیگر نیازی به هیچ گونه نگرانی درباره وسایل حساس نداشته باشید. خدمات استخدام کارگر اسباب کشی توسط شرکت های باربری و اسباب کشی، گاهی اوقات به صورت 24 ساعته است. اگر زمان محدودی دارید، بدون نگرانی این موضوع را با شرکت باربری در میان بگذارید. آن ها با بررسی اسباب، کارگران مناسب را انتخاب کرده و به سرعت جا به جایی شما را انجام می دهند. اگر در اصفهان زندگی می کنید Bartarbar می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد. با استفاده از خدمات کارگر اسباب کشی حرفه ای، شما می توانید هزینه های جا به جایی خود را کاهش دهید و در زمان و انرژی خود صرفه جویی کنید.

موضوع

راهکار های صرفه جویی زمان با انتخاب 2 کارگر اسباب کشی حرفه ای

تاریخ

25 دی 1402

نویسنده

علیرضا جان نثاری

سوالات متداول درباره استخدام کارگر اسباب کشی حرفه ای

 1. خدمات کارگر اسباب کشی حرفه ای شامل چه مواردی است؟

بسته بندی، تضمین سلامت وسایل و سرعت

 1. نحوه محاسبه هزینه کارگر اسباب کشی حرفه ای چگونه است؟

بر اساس تعداد طبقات، نوع وسایل و ساعت کار

 1. چگونه بهترین شرکت اسباب کشی را انتخاب کنیم؟

با توجه به تجربه و تخصص شرکت و کارگران. به عنوان مثال شرکت bartarbar

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *