باربری در اصفهان | باربری دراصفهان | دیرین بار | dirinbar

عنوان اثاث کشی در اصفهان
نویسنده سید علی بیننده
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 937 کلمه
مدت زمان مطالعه 9 دقیقه

فهرست مطالب

وبسایتها و شرکت های باربری اصفهان باید از چه امکاناتی برخوردار باشند؟

مراحلی که هنگام ثبت سفارش در یک وبسایت باید وجود داشته باشد!

هدف و نکاتی یک شرکت باربری اصفهان باید در نظر بگیرد!

پرسنل شرکت وشرکت باربری اصفهان باید چه نکاتی را درهنگام باربری رعایت نماید؟

چه خدماتی باید توسط شرکت های باربری اصفهان به مشتریان ارائه داده شود؟

فهرست تصاویر

شکل 1 باربری اصفهان

شکل 2  باربری دراصفهان

وبسایتها و شرکت های باربری در اصفهان باید از چه امکاناتی برخوردار باشند؟

یکی از مهم ترین دغدغه های مردم اصفهان که با گذشت زمان نیز بیشتر با آن روبرو می‌شوند. انتخاب و پیدا کردن یک شرکت معتمد باربری دراصفهان در موقع اثاث کشی است که کار ساده ای نیست. بخصوص با وجود تعداد بالای مجموعه های فیک که همین امر این دشواری را برای مشتریان چند برابر کرده. و از محل خود به هر کجای  که بخواهید وسیله‌ای را جابه‌جا کنید به یک سامانه‌ی مطمئن نیاز دارید.

روش‌های سنتی حمل و نقل بار، اسباب‌کشی و درخواست خودرو دردسرهای زیادی دارد. از پیدا نشدن خودروی مناسب، بالا بودن هزینه باربری، احتمال آسیب رسیدن.   و کامل نبودن فعالیتهایی مانند بسته‌بندی، چینش ، و انجام امور فنی لازم. در ادامه شکل 1 باربری در اصفهان را مشاهده کنید

در این مقاله قصد داریم تا بگوییم که یک سایت (دیرین بار)و  شرکت باربری در اصفهان باید از چه امکاناتی برخوردار باشد. تا کاربران بتوانند برای انجام این کار به انها اعتماد کنند.

یک شرکت و وبسایت (dirinbar) باربری دراصفهان باید ارائه دهنده‌ی خدمات صفر تا صد اثاث‌کشی در سایت خود باشد. و براساس مشخصات سفارش زمان ارسال بار مشتری را تخمین بزند. و قیمت ثابت و بدون هیچ هزینه ساعت اضافی به مشتری اعلام کند. و بدون دریافت هیج انعامی کار خود را ادامه دهد. زمانی که کاربر وارد سایت میشود براحتی بتواند  با انتخاب مبدا و مقصد مورد نظر قیمت نهایی را استعلام بگیرد. و  بتواند درخواست خود را از طریق تماس تلفنی و سایت به سادگی انجام دهد. شرکت موردنظر باربری در اصفهان باید با همکاری یک شرکت بیمه امکان بیمه کردن اسباب و وسایل را برای کاربران خود فراهم کند. تا مشتری در طول مسیر از مضرات اتفاقات ناگوار در طول مسیر دور باشد.

باربری در اصفهان | دیرین بار | dirinbar

شکل 1 باربری در اصفهان

مراحلی که هنگام ثبت سفارش در یک وبسایت باید وجود داشته باشد!

کاربر باید بتواند مراحل ثبت سفارش را به راحتی انجام دهد:

بطور مثال یک وبسایت باربری دراصفهان مانند دیرین بار برای ثبت سفارش باید از مراحل زیر بهره ببرد.

 • ورود به سایت و ثبت اطلاعات کامل مبدا و مقصد
 • انتخاب خدمات باربری اعم از نوع ماشین، وسایل سنگین و تعداد کارگر
 • مشخص کردن ساعت و تاریخ
 • احتساب هزینه حمل بار
 • تایید و ثبت سفارش

در ادامه شکل 2  باربری دراصفهان را مشاهده کنید

هدف و نکاتی یک شرکت باربری در اصفهان باید در نظر بگیرد!

شرکت های باربری دراصفهان و وبسایتهایی مانند dirinbar  یکی از خدمات اولیه شان باید کاهش عوامل استرس زا در طول اثاث کشی منزل باشد. و مشتری باید خیالش از ابتدا تا انتهای اثاث کشی آسوده باشد. و شرکت مورد نظر باید در برنامه ریزی ، اجرا و کامل کردن اثاث کشی به مشتری کمک کند. و باید حمایت کاملی از مشتری در مراحل باربری با ایمن ترین شیوهای ممکن به عمل آورد. شامل بسته بندی ، مصون ماندن و حمل و نقل اثاثیه از یک مکان به مکان دیگر.

باربری دراصفهان | دیرین بار | dirinbar

شکل 2  باربری دراصفهان

شرکتهای باربری در اصفهان باید به منظور ارائه خدمات هر چه بهینه و عالی تربه تمامی شهرستان های کشور آماده باشد. و به صورت تمام وقت و ارسال نیروهای مجرب برای انجام بهتر خدمات خود اماده خدمت به مشتریان خود باشد. شرکت های باربری باید از پرسنلی و افراد خوش معاشرت برای ارتباط با مشتریان بهرمند باشد. و جهت اثاث کشی و منتقل کردن به استان و شهرستان دیگر دوره دیده باشند. و طرز برخورد با مشتری و اصول مشتری مداری را بدانند. و از راننده های استفاده کنند که دارای گواهینمامه مخصوص ماشینهایی که در اختیارشان قرار گرفته است باشند

پرسنل شرکت وشرکت باربری در اصفهان باید چه نکاتی را درهنگام باربری رعایت نماید؟

یک شرکت باربری دراصفهان مانند وبسایت دیرین بار  یاید از رانندگان مجرب و اموزش دیده ای استفاده کند چه میدانند یک کامیون را چگونه بارگیری کنند. و بدانند که وسایل را در کدام مکانها قرار دهند که ایمن تر باشند. افراد باید  وظیفه چینش وسایل منزل را در داخل کامیون ها بر عهده بگیرند. و به عبارتی  ضامن وسایل مشتری باشند، این افراد باید بر روی تمامی مناطق استان موردنظرمسلط باشند. و با تمامی خیابان ها آشنایی کامل را داشته باشند تا از هرگونه تلف شدن زمان جلوگیری شود.

شرکت باربری در اصفهان باید از وسایل بسته بندی با کیفیتی بهرمند باشد تا در تمامی شرایط وسایل ایمن به مقصد برسند. و حاوی  بسته بندی قابل اعتماد باشد تا وسایل بتوانند فشار لازم در حین مسیر تحمل نمایند. و همچنین شرکت باربری دراصفهان مورد نظر باید برای اینکه توانسته باشد فعالیت حرفه ای باربری را انجام دهد. ماشین های وانت و نیسان را برای حمل بارهای مناسب در نظر گرفته باشد.

شرکت باید تمامی مراحل را به موقع و با تنظیم دقیق زمانی انجام دهد. و باید زمان در هردو طرف قرارداد غنیمت شمرده شود.

در شرکت باید همیشه حق با مشتری باشد و  اصول مشتری مداری حفظ شود. و ارائه خدمات به مشتریان به گونه ای باشد که همیشه مشتریان راضی باشند.

استفاده از ماسک و دستکش برای تیم باربری ضروری است. همچنین باید خدمات ضدعفونی کامیون و منزل را به مشتری با درخواست او انجام دهند.

چه خدماتی باید توسط شرکت های باربری در اصفهان به مشتریان ارائه داده شود؟

در بهترین حالت ، خدماتی که شرکتهای باربری دراصفهان باید به مشتریان در حوزه باربری ارائه دهد مانند وبسایت dirinbar باید شامل موارد زیر باشد:

 • ارائه مشاوره تخصصی به صورت کاملا رایگان
 • خدمات تخصصی بسته بندی هرگونه وسایلی
 • حمل بار درون شهری با خاور های دارای مسقف و موکت کاری شده
 • حمل بار برون شهری با خاور های دارای مسقف برگشتی همراه با بیمه
 • چیدن وسایل بعد از اسباب کشی
 • ارائه و فروش وسایل بسته بندی شامل ، چسب ، ضربه گیر، کارتن ، سلفون و …