اسباب کشی منزل در اصفهان | دیرین بار  | dirinbar

عنوان اسباب کشی منزل
دپارتمان اوج شید
نویسنده محمد حیدری
تعداد کلمات 2771 کلمه
مدت زمان مطالعه حدود 10 دقیقه

فهرست مطالب:

حمل و نقل مبلمان هرگز آسان تر و ارزان تر نبوده است

اولین قدم: محتویات مبلمان را بردارید.

مرحله دوم: همه اثاثیه را جدا کرده یا رها کنید؟

مبلمان را میتوانید به بهترین شکل ممکن جدا کنید

حمل و نقل مبلمان بدون جداسازی قطعات برای اسباب کشی

در اینجا نحوه حمل و نقل اثاثیه به راحتی و بدون درد است

حمل و نقل ایکیا برای اسباب کشی منزل در اصفهان

آیا می توانم از اثاث کشی Ikea دیگری استفاده کنم؟

حمل و نقل Ikea چگونه کار می کند؟

تحویل بسته کوچک Ikea

تحویل Ikea در سطح خیابان

تحویل سریع به دنیا

تحویل درب منزل

راه حلی دیگر برای حمل و نقل اقتصادی و سریع

با مبلمان جایزه چه چیزی بخرم؟

آیا این پاداش برای حمل و نقل نیز صدق می کند؟

پاداش موبایل اسباب کشی منزل در اصفهان چگونه کار می کند؟

کاهش 50 با مقدار زیر اندازه گیری می شود:

الزامات مورد نیاز برای اسباب کشی منزل چیست؟

میانجیگری خانگی اسباب کشی باید به دسته های زیر تقسیم شود:

چگونه باید این موضوع رو حذف کنیم؟

فهرست تصاویر:

شکل 1 : اسباب کشی منزل در اصفهان

شکل 2: اسباب کشی منزل

شکل 3: دیرین بار

شکل 4: dirinbar

حمل و نقل مبلمان هرگز آسان تر و ارزان تر نبوده است

هنگامی که مجبور به حرکت هستید ، برای هر گونه نیاز شما باید از بسته بندی ، نقل و انتقال ، جابجایی ، مجوزها و حمل اثاثیه مراقبت کنید. نیاز به سازماندهی بهتر کار و برنامه ریزی مجموعه ای از اقدامات است که باید انجام شود تا باعث ایجاد ناراحتی های ناخوشایند نشود. اولین کاری که باید در هنگام حرکت انجام دهیم این است که اگر می توانیم همه چیز را به طور مستقل در داخل خود جابجا کنیم (شاید با کمک یکی از خویشاوندان یا دوستانی که از اسباب کشی منزل در اصفهان حسن نیت برخوردارند) یا بهتر است به یک شرکت تکیه کنیم ، یک ارزیابی خوب انجام دهیم. بسته بندی حرفه ای و سپس برای ما برای حمل و نقل مبلمان.

شرکت های زیادی هستند که با این نوع مشاغل سر و کار دارند ، اما اگر قصد دارید با پول کمی نقل مکان کنید ، توصیه می کنیم این ایده را کنار بگذارید ، آستین ها دیرین بار  را بالا زده و … شروع به کار کنید!

بیایید ببینیم چه ترفندهایی وجود دارد تا بتوانید مبلمان خانه را بدون “شکستن” کمر و کاهش تلاش های غیر ضروری جابجا کنید.

اولین قدم: محتویات مبلمان را بردارید.

اولین کاری که باید هنگام جابجایی انجام دهید (یا اگر گهگاه می خواهید چیدمان مبلمان خود را تغییر دهید) این است که تمام مبلمان ، قفسه ها و قفسه های کتاب را خالی کرده و اسباب کشی با دقت بسته بندی کنید. در این مرحله ، به حساس ترین اشیاء توجه کنید و مواردی را که دیگر از آنها استفاده نمی کنید حذف کنید: گاهی اوقات حرکت راه خوبی برای خلاص شدن از شر اشیاء بی فایده است که ممکن است در زمان دیگری نتوانیم آنها را دور بیندازیم!

 • برای بسته بندی ایمن کتاب ، نکات ما را بخوانید
 • بیاموزید و نحوه جدا کردن اتاق خواب متحرک را بیاموزید

مرحله دوم: همه اثاثیه را جدا کرده یا رها کنید؟

در این مرحله باید درک کرد که آیا جدا کردن یک قطعه خاص از مبلمان مناسب است یا بهتر است آن را به طور کلی جابجا کنید. بدیهی است که هر دو راه حل دارای مزایا و معایبی هستند.

مبلمان را میتوانید به بهترین شکل ممکن جدا کنید

هنگامی که مجبور به حرکت می شوید ، اغلب ما به متخصصانی مراجعه می کنیم که مبلمان ما را جدا کرده و مبلمان را حمل می کنند. سایر مواقع سعی می کنید خودتان این کار را انجام دهید. فرضیه اخیر می تواند عملی دشوار باشد: اگر متخصص نباشید ، می توانید خسارت زیادی وارد کنید. بنابراین ، اسباب کشی منزل در اصفهان ارزش ارزیابی میزان دشواری چنین عملیاتی را دارد و درک کنید که آیا واقعا قادر به انجام آن هستید. اگر مطمئن هستید که می توانید این کار را انجام دهید ، با احتیاط ادامه دهید (و مطمئن شوید که همه چیز مورد نیاز خود را دارید). برای تسهیل عملیات جمع آوری مجدد ، سعی کنید از تمام مراحل جداسازی قطعات جداگانه عکس بگیرید. آنها مطمئناً مفید خواهند بود و عملیات آینده را تسریع می کنند. به خاطر داشته باشید که پیچ ها و اجزای کوچکتر را در کیسه های شفاف نگه دارید تا آنها را از دست ندهید. قطعات جداگانه ای را که جدا کرده اید بپوشانید و با بسته بندی خوب از آنها محافظت کنید.

حمل و نقل مبلمان بدون جداسازی قطعات برای اسباب کشی

بدیهی است که اگر همه چیز را به درستی انجام ندهید ، ممکن است سریع ترین و فوری ترین راه حل به نظر برسد ، با از دست دادن زمان بسیار بیشتر و آسیب دیدن یا صدمه زدن اسباب کشی منزل به خود در معرض خطر هستید. بنابراین ، لازم است نکات ساده ای را رعایت کرده و مجموعه dirinbar ای برای جابجایی مبلمان داشته باشید که به راحتی با چند ده یورو به صورت آنلاین در دسترس است.

شکل 1 : اسباب کشی منزل در اصفهان

اگر هیچ یک از این ابزارها را ندارید ، می توانید به راحتی اسباب کشی منزل در اصفهان از موارد زیر استفاده کنید:

قالیچه؛

یک پارچه یا یک ژاکت پشمی قدیمی ؛

روبان های استتار

و اکنون سرگرم کننده می آید:

پس از تخلیه تمام اثاثیه ، اگر ویلچر یا سورتمه و حتی چرخ دارید ، هنگام حرکت در خانه ، می توانید به راحتی در یک چشم بر هم زدن و بدون مشکل خاصی ، دیرین بار  تمام اثاثیه ، حتی سنگین ترین آنها را جابجا کنید.

با این حال ، برخی از ترفندهای ساده برای انجام همه اینها حتی با ابزارهای ساده ای که ما به تازگی لیست کرده ایم و همه ما در خانه داریم ، وجود دارد.

در اینجا نحوه حمل و نقل اثاثیه به راحتی و بدون درد است

اول از همه مطمئن شوید که مبلمان جدا شده شما ، با جرم آن ، بدون هیچ مشکلی از راهروها ، پله ها و درها عبور می کند ، سپس همه کشوها و درها را با نوار ماسک مسدود کنید. اسباب کشی منزل در اصفهان با یک فرش یا پارچه ای به اندازه کافی بزرگ که در قسمت پایه کابینت جا بگیرد ، حرکت آن را با کشیدن آرام آن شروع کنید و متوجه خواهید شد که نیروی زیادی نمی خواهد.

با این حال ، ما به شما توصیه می کنیم که همیشه این مانورها را با کمک شخصی انجام دهید تا به مبلمان ، کف (مخصوصاً اگر پارکت باشد) و بدون تلاش بالقوه مضر برای پشت خود آسیب نبینید. و اگر در خانه شما پله وجود دارد ، برای جلوگیری از آسیب توجه بیشتری داشته باشید و اقدامات مناسب را برای جلوگیری از آسیب به دیوارها و اشیاء مجاور انجام دهید.

همه اینها می تواند برای تصمیم گیری برای حرکت مفید باشد ، اما همچنین اگر از چیدمان مبلمان در اتاق نشیمن یا اتاق نشیمن خسته شده اید و می خواهید ، به عنوان مثال ، موقعیت مبل را تغییر دهید ،

Ikea با 345 فروشگاه در 42 کشور جهان ، یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده مبلمان و لوازم منزل است. بیشتر سهام آن ، حدود 70 ، از فروشگاه های اروپا تهیه می شود.

ایده اصلی شرکت و ارزش گذاری زیاد برای اقلام اسباب کشی منزل خریداری شده این است که مشتری نه تنها مبلمان خریداری می کند ، بلکه آن را جمع آوری می کند.

Ikea به دلیل طراحی مبلمان و تبلیغات عالی خود در سراسر جهان شناخته شده است.

حمل و نقل ایکیا برای اسباب کشی منزل در اصفهان

شهرت برند Ikea در ایتالیا شبکه ای از مشتریان را ایجاد کرده است که از فروشگاه های مختلف نیز دور هستند. به همین دلیل است که این شرکت اقداماتی را برای ارائه خدمات تحویل و جمع آوری به همه مشتریان خود انجام داده است.

توجه داشته باشید که همه تحویل ها در سراسر ایتالیا از ارزش پایینی برخوردار نیستند. ارزش کالایی که خریداری می کنید تعیین می کند که آیا می توان آن را حمل کرد یا خیر.

گاهی اوقات حمل و نقل محدود به Ikea وجود دارد. اسباب کشی منزل به نظر می رسد حمل اثاثیه و سایر اثاثیه منزل یکی از نقاط ضعف محبوب خرده فروش مبلمان است.

در واقع با خواندن بازخورد مشتریان متوجه می شویم که همه مشتریان احساس رضایت نمی کنند. بسیاری از مشتریان از قابلیت اطمینان تحویل ، ناامیدی خود را ابراز کردند ، dirinbar برخی با تاخیر در تحویل و برخی حتی بدون تحویل اظهار نارضایتی کردند.

جابجایی اثاثیه منزل در اصفهان دیرین بار

شکل 2: اسباب کشی منزل

زمان تحویل Ikea بسیار طولانی به نظر می رسد و اغلب به طور کامل رعایت نمی شود. در Trustpilot.it ، یک سایت بررسی شرکت های سراسر جهان ، خدمات تحویل Ikea از مشتریان ناراضی است (حدود 82 of از بررسی ها!).

اما خرید مبلمان Ikea دشوار است ، زیرا مبلمان با کیفیتی است ، البته از نظر قیمت.

آیا می توانم از اثاث کشی Ikea دیگری استفاده کنم؟

بله ، ممکن است تصمیم بگیرید مبلمان Ikea خود را برای یک ماموریت ویژه جمع آوری کنید.

با خدمات تحویل مبلمان Ikea Macingo ، می توانید اسباب کشی منزل در اصفهان حمل کننده را در سراسر ایتالیا پیدا کنید که کالاهای شما را از فروشگاه Ikea انتخابی شما تحویل می گیرد.

وقتی برای جمع آوری مبلمان خود (آشپزخانه ، اتاق خواب ، قفسه کتاب و غیره) خریداری شده از Ikea® می روید ، باید با Ikea تماس بگیرید و در روز و تاریخ تحویل با پیک خود تماس بگیرید.

می توانید در فروشگاه Ikea سفارش دهید و سپس آن را در فروشگاه تهیه کنید یا به صورت آنلاین خرید کنید.

حمل و نقل Ikea چگونه کار می کند؟

بسته به محصول و نیاز مشتری ، می توان انواع مختلف تحویل را انتخاب کرد: تحویل بسته سبک ، تحویل در سطح خیابان ، تحویل سریع در خانه و در نهایت تحویل درب منزل.

تحویل بسته کوچک Ikea

این سفارشات تا 30 کیلوگرم با قیمت های متفاوت است.

اقلام نرم مانند میزهای شیشه ای ، آینه های ضد لغزش با وزن بیش از 10 کیلوگرم و محموله های فله از حداقل 5 تا 19 یورو از حمل و نقل حذف می شوند. تحویل بسته های سبک اسباب کشی منزل در سراسر ایتالیا امکان پذیر است.

تحویل Ikea در سطح خیابان

این امر با سفارشات حداکثر 100 کیلوگرم انجام می شود و سفارشات می تواند شامل طیف وسیعی از محصولات تا حداقل 25 کیلوگرم در هر محموله باشد. قیمت ثابت و 3 دیرین بار  9 یورو است. تاریخ تحویل یک تخمین است و در سراسر ایتالیا انجام می شود ، اما تحویل به جزایر کوچکتر و شهر ونیز وجود ندارد.

اسباب کشی منزل در اصفهان | اسباب کشی منزل دراصفهان | دیرین بار | dirinbar

شکل 3: دیرین بار

تحویل سریع به دنیا

 • برای سفارشات بیش از 30 کیلوگرم امکان انتخاب این سرویس وجود دارد و قیمت بستگی به هزینه دارد:
 • با قیمت محصول تا 490 یورو ، قیمت 49 یورو است.
 • برای قیمت تا 990 یورو ، هزینه حمل و نقل معادل 10 of از قیمت کل خواهد بود.
 • برای سفارشات بالای 990 یورو ، قیمت 9 اسباب کشی منزل در اصفهان 9 یورو است.
 • اما مراقب باشید ، این سرویس ممکن است اختیاری باشد مگر اینکه در شهر کنار فروشگاه Ikea انجام شود.

تحویل درب منزل

قیمت و روش تحویل اکسپرس درب منزل یکسان است. حمل و نقل به خانه شما انجام می شود و امکان استفاده از خدمات برای ارسال در هر نقطه در ایتالیا وجود دارد.

راه حلی دیگر برای حمل و نقل اقتصادی و سریع

Macingo راه حل مناسب برای شما است! آیا تا به حال مبلمان را از Ikea یا یکی دیگر از رهبران صنعت خریداری کرده اید و می خواهید از حمل آن اطمینان حاصل کنید؟ یک نقل قول از Macingo درخواست کنید و تا 75 save در حمل و نقل در سراسر جهان صرفه جویی کنید.

با تصویب قانون جدید پاداش مالیاتی (بودجه 2021) در سالهای 2020 اسباب کشی منزل و 2021 ، امروزه می توان برای هر شخصی که مبلمان و لوازم جانبی بزرگ خریداری می کند ، 50 درصد از مالیات کسر کرد.

هدف آن بهبود بخش انرژی از طریق خرید مبلمان و لوازم جانبی ، از جمله مواردی است که تأثیرات زیست محیطی پایینی دارند.

کسانی که از 1 ژانویه 2020 تا 31 دسامبر 2021 تعمیرات خانه را انجام می دهند یا تعمیر می کنند ، می توانند از 10٪ پاداش مالیات بر درآمد به مدت 10 سال استفاده کنند.

ابتکار مشترک ENEA – آژانس ملی فناوریهای جدید ، انرژی و توسعه اقتصادی پایدار – در مورد مدیریت کسر مالیات Ecobonus ، Superbonus و Bonus Casa.

اسباب کشی منزل دراصفهان دیرین بار dirinbar

شکل 4: dirinbar

با مبلمان جایزه چه چیزی بخرم؟

برای بهره مندی بیشتر از پاداش ، می توانید مبلمان مورد نیاز خود را برای بیمه خانه خود خریداری کنید و عملاً 50 درصد “تخفیف” در 10 سال از طریق کسر مالیات دریافت کنید.

خرید مبلمان جدید برای کل خانه در اصطلاح پاداش اسباب کشی منزل در اصفهان بازسازی خانه گنجانده شده است. به عنوان مثال ، اگر به خانه ای بازسازی شده نقل مکان می کنید ، می توانید مبلمان و لوازم جانبی آشپزخانه ، حمام ، اتاق خواب و همه اتاق های دیگر را خریداری کنید.

به عنوان مثال ، پاداش شامل مبلمان است: میز و صندلی ، مبل و صندلی ، دیوارهای باز ، تخت ، کمد ، کمد ، قفسه کتاب ، میز ، آشپزخانه ، لوستر. این تجهیزات شامل: ماشین لباسشویی ، یخچال ، فریزر ، خشک کن ، موتور الکتریکی ، فن ، ماشین ظرفشویی و … در صورتی که کلاس A + باشند (حداقل کلاس A برای فر و خشک کردن).

آیا این پاداش برای حمل و نقل نیز صدق می کند؟

آره. همچنین می توانید مبلغ 50 درصد هزینه حمل و نصب مبلمان جدید خریداری شده را دریافت کنید.

در واقع امکان لغو (هزینه N. از IRPEF) حمل و نقل و جمع آوری کالاهای خریداری شده وجود دارد.

اگر لوازم خانگی را در خانه خود خریداری و حمل می کنید ، مطمئن شوید که دارای رتبه انرژی کمتر از A +، (A یا بالاتر برای کوره ها و خشک کن ها) هستند.

که با پاداش مالیات تلفن همراه 2021 خریداری نمی شود

امکان خرید کف ، در ، پرده ، فرش ، اتاق خواب و سایر وسایل مبلی وجود ندارد. هزینه های خرید مواد رنگ آمیزی (رنگ ، برس ، و غیره) شامل پاداش نمی شود.

کسر مالیات برای خرید پول از اسباب کشی منزل طریق چک ، موجودی و سایر روش های پرداخت نیز اعمال نمی شود. پاداش فقط با پرداخت dirinbar معتبر (کارت اعتباری یا بدهی ، انتقال بانکی) معتبر است.

پاداش موبایل اسباب کشی منزل در اصفهان چگونه کار می کند؟

اول از همه ، به یاد داشته باشید که اگر خانه ای نمی سازید ، جایزه معتبر نیست. یا در یک خانه مجرد یا در یک منطقه معمولی از یک ساختمان آپارتمانی. پاداش مبلمان هنگام خرید مبلمان طراحی شده برای تهیه اتاق دیگری شبیه به ساختمان مورد بازسازی به دست می آید.

کاهش 50 با مقدار زیر اندازه گیری می شود:

 1. در صورت خرید در 31 دسامبر 2021 ، 16000 یورو
 2. 10000 یورو برای خریدهای انجام شده در 31 دسامبر 2020
 3. برای خرید لوازم خانگی و هزینه حمل و نقل مربوطه.

الزامات مورد نیاز برای اسباب کشی منزل چیست؟

میانجیگری خانگی اسباب کشی باید به دسته های زیر تقسیم شود:

 • نگهداری یکبار مصرف
 • بازسازی خانه های آسیب دیده از حوادث
 • بازسازی هر خانه
 • بازسازی کل ساختمان
 • ساخت خانه در قسمت معمولی ساختمان مسکونی
 • بازسازی یا احیای سنت

کاهش مالیات بر درآمد شخصی در صورت مشارکت اسباب کشی منزل در اصفهان غیر قابل بازپرداخت ، حق بازپرداخت ده قسط سالانه به همان مقدار را می دهد. همین امر در مورد قوانین حاکم بر خرید مبلمان و هزینه حمل و نقل صادق است.

چگونه باید این موضوع رو حذف کنیم؟

در مدل 730 یا در مدل درآمد برای افراد ، لازم است هزینه را نشان دهید. علاوه بر این ، خریدها باید از طریق انتقال بانکی یا پستی یا در هر صورت با کارت بدهی / اعتباری یا کارت نقدی انجام شود.

با این حال ، محدودیت های دیگری اسباب کشی منزل نیز وجود دارد که باید رعایت شود:

تاریخ تمدید باید قبل از خرید هرگونه مبلمان یا تجهیزات انجام شود.

اگر ملک در سال 2021 خریداری شده بود ، بازسازی قرار بود از 1 ژانویه 2020 آغاز شود.

اگر ملک در سال 2020 خریداری شده باشد ، مرمت آن نباید زودتر از سال 2019 آغاز شود و قیمت آن نباید بیش از 10.000 یورو باشد.

هزینه بازآرایی لزوماً پیش از قیمت مبلمان نیست.