اسباب کشی منزل در اصفهان | اسباب کشی منزل دراصفهان | دیرین بار | dirinbar

عنوان مقاله اسباب کشی منزل
دپارتمارن اوج شید
نویسنده زهرا بهرامی
تعداد کلمات 901
زمان مطالعه 10 دقیقه

فهرست مطالب

مرحله اول: انجام اقداماتی قبل از بسته بندی اسباب کشی منزل  دراصفهان (dirinbar)

جستجو کنید

تهیه وسایل ضروری اسباب کشی منزل

مرحله دوم: بسته بندی وسایل و اسباب کشی منزل

چند نکته درباره دسته بندی اسباب کشی منزل

فهرست تصاویر

شکل 1 اسباب کشی منزل 

شکل 2 اسباب کشی منزل

پاییزو زمستان زمان مناسبی برای اسباب کشی منزل دراصفهان است. درنیمه دوم سال با زمان بندی صحیح و برنامه ریزی می توان به سهولت اسباب کشی منزل را انجام داد. هزینه اسباب کشی منزل با توجه به خدماتی که اراِئه می شود حساب می شود. اسباب کشی هم مانند هر عمل دیگری نیاز به مدیریت دارد ،که باید با صرف کمترین زمان،حداقل انرژی و حداقل میزان خسارت به وسایل و اسباب این کار را انجام داد. وجود نظم در اسباب کشی و دسته بندی وسایل نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. صرف نظر ازانجام هرکدام از مراحل بالا باعث اسباب کشی سخت و طاقت فرسایی می شود. داشتن یه برنامه ریزی و زمان بندی صحیح باعث سهولت این امر می شود. راهکارهایی برای اسباب کشی اصولی وجود دارد که دیرین بار dirinbar (اسباب کشی منزل در اصفهان) به سه مورد پرکاربرد و راحت آن اشاره می کند.

مرحله اول: انجام اقداماتی قبل از بسته بندی اسباب کشی منزل دراصفهان

در قدم اول اسباب کشی منزل باید فهرستی از وسایل  مورد نیاز را تهیه کرد.و سپس بنا به نیاز و استفاده خود ارزش هر کدام را مشخص کنید. که این امر به شناسایی هرچه سریع تر وسایل کمک میکند و هرکدام را در چهار گروه زیردسته بندی کنید:

  • وسایل ضروری:وسایلی که برای شما از اهمیت بالایی برخورداراست و حتما باید با خود به منزل جدید ببرید.
  • وسایل غیر استفاده و دورریز: وسایل قدیمی را که تاکنون بلا استفاده مانده و باید دور میریخته اید اما به هر دلیلی خودداری کرده اید .اکنون زمان ان است که این وسایل را دور ریخته و پاکسازی کنید. دلیل این امر این است که رفتن به منزل نو و جدید یک نوع تحول نو محسوب می شود. پس بابت دور ریختن وسایل کهنه ناراحت نشوید.
  • وسایل فروشی یا اهدائی: وسایل قابل استفاده که بنا به شرایط منزل جدید امکان بردن انها را ندارید در این دسته قرار میگیرند. که فروش یا اهدا کردن ان به دیگران بهترین کار است.

وسایلی که باید در انبار نگه داری کرد: وسایلی که روزانه به انها نیاز ندارید اما در شرایط خاصی به ان نیاز پیدا می کنید. به همین دلیل این وسایل را به لیست وسایل انباردر اسباب کشی منزل دراصفهان اضافه کنید .تا در مواقع لزوم به راحتی به ان دسترسی پیدا کنید. شکل 1 اسباب کشی منزل  در اصفهان نمایش می دهد. اینجا کلیک کنید

اسباب کشی منزل در اصفهان دیرین بار

شکل 1 اسباب کشی منزل  در اصفهان

تهیه وسایل ضروری اسباب کشی منزل

برای انجام هر کاری به وسایلی مورد نیاز آن احتیاج داریم. چک لیست وسایلی که در فرایند دسته بندی وسایل و اسباب کشی منزل دراصفهان به ان نیاز داریم به در دیرین بار (dirinbar)  به شرح زیر است :

-جعبه های ضخیم در اندازه های گوناگون: برای قرار دادن وسایل با اندازه های مختلف به جعبه با اندازه های مختلف نیازمندیم.

-طناب یا بند های ضخیم

چسب نواری برای بسته بندی وسایل: برای بسته بندی جعبه ها و جلوگیری از ریختن اشیاء هنگام جابه جایی وسایل را در جعبه قرار داده.و سپس جعبه هارا با چسب نواری محکم و کامل میبندیم.تا کار اسباب کشی منزل در اصفهان به سهولت انجام شود.

-پلاستیک های حباب دار : این پلاستیک ها به عنوان یک حائل بین وسایل قرار میگیرد و از شکستن وسایل در اسباب کشی منزل جلوگیری می کند.

-ماژیک: برای مشخص کردن محتویات داخل جعبه ها

-ملحفه: برای جلوگیری از کثیف شدن وسایل  استفاده از این ملحفه ها می تواند امری کاربردی باشد.تا کار اسباب کشی منزل دراصفهان با تمیز ترین حد ممکن انجام شود. شکل 2 اسباب کشی منزل  دراصفهان را نشان می دهد.

اسباب کشی منزل دراصفهان دیرین بار dirinbar

شکل 2 اسباب کشی منزل  دراصفهان

مرحله دوم: بسته بندی وسایل و اسباب کشی منزل

1-نقطه اغاز اسباب کشی منزل دراصفهان کجاست؟

بهتر است کار اسباب کشی منزل در اصفهان را در زمانی که بیشترین انرژی را دارید از شلوغ ترین قسمت ها شروع کنید. و رفته رفته به سمت راحت ترین قسمت ها بروید.برای مثال بسته بندی ظروف و وسایل شکستنی، یکی از کار‌هایی است که چندان راحت نیست و کار هر کسی هم نیست. به همین دلیل در ابتدا چنین کار‌های دشوارو زمان بری را که نیاز به دقت بیشتری دارد را انجام دهید.

2-چگونگی بسته بندی وسایل و اسباب کشی منزل در اصفهان

برای دسته بندی وسایل اسباب کشی منزل دراصفهان باید به نوع وسیله ،حجم، و کاربرد ان دقت کرد .چراکه وسایل منزل از تنوع بالایی برخوردار هستد .وهرکدام نیاز به بسته بندی مخصوص به خود را دارند .برای مثال وسایل شکستنی یا سخت  بزرگ یا کوچک و…

چند نکته درباره دسته بندی اسباب کشی منزل:

هنگام قرار دادن وسایل در جعبه به اصولی چیدن ان باید دقت کرد. که دیرین بار (dirinbar)  اسباب کشی منزل دراصفهان در اینجا به چند مورد ان اشاره می کند. وسایل شکستی را در جعبه های بزرگ قرار ندهید، یا وسایل شکستنی زیادی را کنار هم قرار ندهید. فضای اضافی جعبه ها را پر کنید، به طوری که وسایل در جعبه ها جا به جا نشوند. وسایلی که دارای قطعات جدا شدنی هستند را جدا کنید .زیرا باعث کاهش فضای اشغالی می شود و دسته بندی را بهبود می بخشد. بهتراست برای جابه جایی کمد ان را سبک کرده، برای مثال کشوها را برای حمل راحت تر خارج کنید. وسایل قیمتی مثل زیور الات را بسته بندی نکنید و در یک کیف مخصوص با خودتان حمل کنید . نکته مهم دیگر این است که مواد خوراکی را که قابل فریز کردن هستند را فریز کنید.

اولین مرحله هنگام اسباب کشی منزل چیست؟

اولین قدم تهیه فهرستی از وسایل است.

وسایل مورد نیاز برای اسباب کشی چه چیزهایی است؟

کارتن ،چسب ،محافظ های پلاستیکی از وسایل موردنیاز هستند.

اسباب کشی بهتر است از کدام قسمت شروع شود؟

بهتر است اسباب کشی از شلوغ ترین قسمت شروع کنید.