4 اقدام برای جابجایی اثاثیه منزل دراصفهان که باید چیست؟

جابجایی اثاثیه منزل دراصفهان | جابجایی اثاثیه منزل در اصفهان | دیرین بار | dirinbar

عنوان باربری در اصفهان و موارد اسباب کشی منزل در اصفهان
نویسنده علیرضا براتی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1122 کلمه
مدت زمان مطالعه 11 دقیقه

فهرست اشکال:

شکل 1 جابجایی اثاثیه دراصفهان

شکل 2 جابجایی اثاثیه در اصفهان

 

ورود به خانه جدید جابجایی اثاثیه منزل در اصفهان جعبه گشایی!

به دنبال نکات بسته بندی برای سهولت کار در روز باشید. 14. برچسب جعبه های متحرک خود را با استفاده از برچسب / نوارهای رنگی مختلف برای هر اتاق. به محض ورود به خانه جدید ، جعبه گشایی بسیار راحت تر خواهد شد. 15- قبل از ترک اشیا valu قیمتی خود در کامیون در حال حرکت ، یک برگ موجودی تهیه کنید. از جعبه هایی که وسایل با ارزش خود را در آن بسته بندی کرده اید ، یک لیست خصوصی داشته باشید. 16. جعبه های جابجایی اثاثیه منزل دراصفهان متحرک را که شکننده هستند علامت گذاری کنید.

شما نمی خواهید کتاب های درسی روی چینی مادربزرگتان چیده شده باشد. 17- قبل از اینکه دستگاهها را از پریز برق جدا کنید از همه آنها عکس بگیرید. این به شما کمک می کند هنگام اتصال مجدد مواردی مانند تلویزیون و استریو ، حافظه خود را تازه کنید. 18- برای جمع آوری آسان مبلمان ، تمام مواد خود را در کیسه های برچسب دار قرار دهید. جابجایی اثاثیه منزل در اصفهان 19. جوراب ، تی شرت ، حوله و پارچه را جمع کنید تا به عنوان لوازم بسته بندی رایگان استفاده کنید. 20. اگر به آپارتمان منتقل می شوید ، بررسی کنید آیا در روز جابجایی شرایطی وجود دارد یا خیر.

  1. قبل از نقل مکان ، تعمیرات جزئی خانه را حل کنید. وثیقه شما باشد یا خیر. 22- اگر در سراسر کشور سفر می کنید ، از وسایل نقلیه خود استفاده کنید. آخرین چیزی که می خواهید این است که با نیمه خاموشی مواجه شوید! 23. اگر حرکت شما نیاز به حمل و نقل اتومبیل خود دارد. شکل 1 جابجایی اثاثیه منزل دراصفهان چیزی در آن نگذارید! لاستیک و جک های اضافی ممکن است از بین بروند.

شکل 1 جابجایی اثاثیه منزل دراصفهان

نقاط مورد علاقه در جابجایی اثاثیه منزل دراصفهان خود؟

  1. درها ، پله ها و آسانسورها را اندازه بگیرید تا مطمئن شوید همه وسایل شما متناسب است. مو بار اندازه بگیرید – یک بار حرکت کنید! 25. در انجمن جدید خود به دنبال نقاط مورد علاقه خود باشید. پاتوق یا رستوران جابجایی اثاثیه منزل در اصفهان مورد علاقه خود را پیدا کنید! Yelp و Foursquare مکان های عالی برای شروع هستند. dirinbar. آخرین مورد برای این بخش ، هر روز کمی بسته بندی کنید.

شما نمی خواهید در آخرین لحظه خود را در حال بسته بندی همه وسایل خود پیدا کنید. لیست بررسی 4 هفته قبل از حرکت خود:

چهار هفته بعد – رسماً به مرز یک ماه رسیدید! شروع به جمع آوری اسناد مهمی کنید که لازم است با خود به مکان جدید خود بیاورید. اکنون زمان شروع فروش و اهدای اقلام نیز هست. تکمیل موارد موجود در لیست چک متحرک بسیار آسان تر خواهد بود ، در صورتی که درگیر چیزهایی جابجایی اثاثیه منزل دراصفهان که با خود نمی برید نخواهید بود.

بیمه متحرک دیرین بار و خدمات مهم در زمان خریداری؟

  1. برای جابجایی کلیه وسایل خود در حین جابجایی ، بیمه متحرک خریداری کنید. 28. گزینه های پارکینگ کامیون در حال حرکت خود را تأیید کنید. ممکن است در جابجایی اثاثیه منزل در اصفهان روزهای متحرک به مجوز پارکینگ نیاز داشته باشید. اگر قصد انجام یک حرکت DIY را دارید ، می خواهید هزینه اجاره کامیون در حال حرکت را بررسی کنید. برای برآورد قیمت ، پیشنهاد اجاره کامیون Penske را درخواست کنید. 29. از مواردی که نمی توانید بسته بندی یا فروش کنید، جابجایی اثاثیه منزل دراصفهان مانند غذاهای منجمد ، سفید کننده و قوطی های اسپری استفاده یا اهدا کنید.
  2. کلیه سوابق مالی ، حقوقی و دیرین بار پزشکی (از جمله دندانپزشکی و نوری) را در یک مکان جمع کنید. 31. شناسنامه و پاسپورت را برای همه افراد در خانه خود جمع کنید. سپس ، هنگام انتقال اسناد مهم را با خود داشته باشید. 32. در مورد انتقال آینده خود به خانه جدید خود به شرکت بیمه خانه یا شرکت مستأجر خود اطلاع دهید. وقتی صحبت از بیمه شما می شود. جابجایی اثاثیه منزل دراصفهان مهمترین کاری که باید قبل از انتقال خود انجام دهید این است که با نماینده. جابجایی اثاثیه منزل در اصفهان شرکت بیمه خود تماس بگیرید تا در مورد تاریخ انتقال بعدی ، پوشش و برنامه بیمه خود صحبت کنید. 33. ارائه دهندگان کابل و اینترنت را که آدرس جدید شما را ارائه می دهند.

شکل 2 جابجایی اثاثیه منزل در اصفهان سرویس سفارش و برنامه ریزی قرار ملاقات نصب خود ، پیدا کنید. تأخیر نکنید زیرا شکافها به سرعت پر می شوند!

شکل 2 جابجایی اثاثیه منزل در اصفهان

حیوانات خانگی شما همه dirinbar واکسن های لازم

  1. هیچ یک از لباسهای خود را در خشکشویی فراموش نکنید. 35. اگر در حال خارج شدن از شهر هستید ، در محله جدید خود یک پزشک ، دندانپزشک و دامپزشک جدید پیدا کنید. 36. ثبت نام رای دهندگان خود را به روز کنید! 37. اگر مسافت زیادی را طی می کنید ، مسیر خود را برنامه ریزی کرده و هتل ها را رزرو کنید.38. اطمینان حاصل کنید که حیوانات خانگی شما برچسب شناسنامه برای یقه های خود دارند. 39. کپی سوابق دامپزشک را بخواهید جابجایی اثاثیه منزل دراصفهان و تمام داروهای مورد نیاز حیوانات خانگی را تهیه کنید.

اگر به خارج از کشور نقل مکان می کنید، مطمئن شوید که حیوانات خانگی شما همه واکسن های لازم را دارند. 40. یک لیست پخش روز متحرک ایجاد کنید تا هنگام جابجایی و بسته بندی از آن لذت ببرید. جابجایی اثاثیه منزل در اصفهان نسبت به تمامی افرادی که پارانوئید میباشند مراقبت کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *