اسباب کشی منزل در اصفهان | اسباب کشی منزل دراصفهان | دیرین بار | dirinbar

عنوان 10 تکنیک برای انجام راحت اسباب کشی منزل در اصفهان!
دپارتمان اوج شید
نویسنده زهره شهرنازکیان
تعداد کلمات 1166
مدت زمان مطالعه 11 دقیقه

فهرست مطالب:

10 تکنیک برای انجام یک اثاث کشی راحت و آسوده

 1. شروع حمل و جابجایی اسباب و اثاثیه در اولین زمان ممکن
 2. دور انداختن اسباب و اثاثیه بی استفاده و غیر ضروری
 3. انجام حمل و جابجایی اسباب و اثاثیه با دقت و صبر
 4. منظم انجام دادن حمل و جابجایی اسباب و اثاثیه
 5. کمک گرفتن از کارگران مخصوص حمل و جابجایی اثاثیه
 6. شیوه ی کارتن بندی کردن اسباب و اثاثیه منزل
 7. مواظبت از ظروف حساس و شکستنی و وسایل سنگین
 8. نوشتن محتویات داخل کارتن روی کارتن های اثاثیه منزل
 9. دسته بندی کردن وسایل با حجم زیاد و بزرگ
 10. آهسته و با حوصله انجام دادن حمل و جابجایی اثاثیه

ابتکار دادن در حمل و جابجایی اسباب و اثاثیه منزل

فهرست شکل ها:

شکل 1 اسباب کشی منزل در اصفهان

شکل 2 اسباب کشی منزل دراصفهان

10 تکنیک برای انجام یک اثاث کشی راحت و آسوده

در این مقاله چند ترفند برای انجام اسباب کشی منزل در اصفهان با کمترین زمان به شما ارائه می دهیم.

1. شروع حمل و جابجایی اسباب و اثاثیه در اولین زمان ممکن

یکی از راهکارهایی که موجب می شود اسباب کشی تان به سادگی حل شود و وقت کمتری از شما بگیرد. این است که کارتان را هر چه زودتر آغاز کنید. به میزانی که این کار را سریع تر شروع کنید، به همان میزان به نفع خودتان است. و دیر انجام دادن این کار فقط به ضرر خودتان است. همه ی ما می دانیم اگر کاری را پشت گوش بیندازیم، کار حل نمی شود. و فقط موجب استرس و نگرانی شما می شود. در ادامه شکل 1 اسباب کشی منزل در اصفهان را مشاهده خواهید کرد.

2. دور انداختن اسباب و اثاثیه بی استفاده و غیر ضروری

اگر وسیله ای دارید که حجم وسایلتان را زیاد کرده است و به کارتان نمی آید، آن را دور بیندازید. کم شدن تعداد وسایل، به روند اسباب کشی منزل دراصفهان سرعت می بخشد.

3. انجام حمل و جابجایی اسباب و اثاثیه با دقت و صبر

برای این که بتوانید یک اسباب کشی خوب داشته باشید، باید تا حد ممکن صبر و دقت به خرج بدهید. شما می توانید از دوست هایتان خواهش کنید که در انجام این کار به شما یاری رسانند. بودن دوستانتان در آن جا باعث می شود شما از این کار خسته نشوید.

4. منظم انجام دادن حمل و جابجایی اسباب و اثاثیه

منظم انجام دادن اسباب کشی منزل در اصفهان موجب میشود که اثاث کشی با ریتم و نظم خاصی انجام شود. برای این کار، باید ابتدا جای هر وسیله را مشخص کنید و سپس کارتن بندی اثاثیه را باز نمایید. اگر بدون اینکه جای هر وسیله مشخص باشد، وسیله ها را از کارتن خارج کنید، موجب پراکندگی وسایل می شود. و در نتیجه کارتان دو برابر می شود و زمان بیشتری از شما خواهد گرفت. علاوه بر این ها، می توانید هر عضو خانواده را مسئول چیدن اتاق خودش کنید. این کار باعث می شود هم هر اتاق طبق سلیقه ی صاحب اتاق چیده شود. و هم اینکه در اسباب کشی منزل دراصفهان، وسایل خیلی زود سر جایشان قرار می گیرند.

اسباب کشی منزل در اصفهان dirinbar

شکل 1 اسباب کشی منزل در اصفهان

1. کمک گرفتن از کارگران مخصوص حمل و جابجایی اثاثیه

برای انجام سریع اثاث کشی، از کارگران شرکت های حمل بار استفاده کنید. این افراد اصول اثاث کشی را می دانند و در این زمینه آموزش لازم را دیده اند. این افراد به دلیل داشتن مهارت لازم در انجام این کار، سبب سریع انجام شدن اثاث کشی می شوند. شرکت دیرین بار یکی از شرکت هایی است که از کارگران کارآزموده و متخصص بهره می برند. برای اطلاع داشتن از امکانات دیگر این شرکت می توانید به وب سایت dirinbar مراجعه کنید.

2. شیوه ی کارتن بندی کردن اسباب و اثاثیه منزل

بسته بندی وسایل سنگین و همچنین وسایل حساس و شکستنی، اصول خاص خودش را دارد. اگر به طور صحیح کارتن بندی وسایل انجام شود، اثاث کشی وقت کمتری از شما خواهد گرفت. در ادامه شکل 2 اسباب کشی منزل دراصفهانرا مشاهده می کنید.

3. مواظبت از ظروف حساس و شکستنی و وسایل سنگین

برای اینکه زمانیکه به مقصد میرسید با وسایل شکسته و آسیب دیده روبرو نشوید، آن ها را داخل روزنامه بپیچید. علاوه بر این مورد، میتوانید بین وسایل نایلون های حباب دار قرار بدهید. تا از برخورد ظروف بهم در طول اسباب کشی منزل در اصفهان جلوگیری کنید.

4. نوشتن محتویات داخل کارتن روی کارتن های اثاثیه منزل

لازمه ی سریع انجام شدن اسباب کشی، این است که روی کارتن هر وسیله بنویسید که چه چیزی وجود دارد. شما با انجام این کار چیدن اسباب و اثاثیه تان را برای اسباب کشی منزل دراصفهان خیلی راحت می کنید.

5. دسته بندی کردن وسایل با حجم زیاد و بزرگ

علاوه بر وسایل کوچک، اسباب و اثاثیه ی بزرگ نیز نیاز به دسته بندی دارند. دسته بندی کردن وسایل می تواند به سما در اسباب کشی کمک زیادی بکند. برای انجام این کار، با شرکت حمل بار هماهنگی لازم را انجام بدهید.

6. آهسته و با حوصله انجام دادن حمل و جابجایی اثاثیه

برای سریع انجام دادن اسباب کشی همان طور که گفتیم، از افراد دیگری کمک بگیرید. ولی اگر خودتان، تنهایی قصد انجام این کار را دارید، با حوصله به سراغ تک تک اتاق ها بروید. تا زمانی که یک اتاق را تمام نکردید، سراغ اتاق دیگری نروید. این کار مانع از گیج شدنتان می شود.

اسباب کشی منزل دراصفهان dirinbar

شکل 2 اسباب کشی منزل دراصفهان

 ابتکار دادن در حمل و جابجایی اسباب و اثاثیه منزل

در این بخش می خواهیم چند نمونه از راهکارهای خلاقانه برای انجام اسباب کشی منزل در اصفهان را معرفی نماییم.

 • از همان ابتدا که تصمیم به اسباب کشی گرفتید، یک لیست از کارهایی که باید انجام بدهید، حاضر کنید. این کار موجب می شود که اسباب کشی شما طبق برنامه پیش برود و از زمان نهایت استفاده را ببرید.
 • ابتکار داشتن در اسباب کشی فقط به کارتن بندی اسباب و اثاثیه تمام نمی شود. پختن غذا نیز یک راهکاری است که خستگی را در روز اسباب کشی از شما دور می کند. در روز اسباب کشی، بخاطر حمل و جابجایی وسایل، افراد به تنگنا آمدند و حوصله انجام کار دیگری را ندارند. خوردن غذای لذیذ علاوه بر اینکه خستگی را از تن فرد بیرون میکند، باعث پر انرژی شدن فرد نیز میشود.
 • برای کارتن بندی کردن اسباب و اثاثیه، از کارتن های استفاده شده، استفاده ننمایید. اگر می خواهید اسباب کشی منزل دراصفهان به خوبی پشت سر گذاشته شود، بهترین نوع کارتن را تهیه نمایید. بهترین نوع کارتن، کارتن های پنج لایه می باشد. این کارتن ها به شما کمک می کند که وسایلتان در امنیت کامل به مقصد برسد. شرکت دیرین بار، بهترین تولید کننده ی کارتن های مخصوص اسباب کشی است. برای اطلاعات بیشتر درباره ی این شرکت به وب سایت dirinbar مراجعه نمایید.

آوردن دوست هایتان برای کمک به شما چه مزایایی دارد؟

علاوه بر اینکه با کمک رساندن به شما سبب سریع انجام دادن اسباب کشیتان می شود موجب خسته نشدنتان نیز می شود.

اگر اثاثیه را از کارتن خارج کنید بدون اینکه جایش مشخص باشد چه اتفاقی می افتد؟

موجب هرج و مرج و پراکندگی وسایلتان می شود و عملا کارتان دو برابر خواهد شد

چند مورد از تکنیک ها برای انجام آسان و سریع اسباب کشی را نام ببرید؟

برای دانستن این جواب مقاله ی ما را مطالعه بنمایید.