باربری در اصفهان | باربری دراصفهان | دیرین بار | dirinbar

عنوان اثاث کشی در اصفهان
نویسنده سید علی بیننده
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1017 کلمه
مدت زمان مطالعه 10 دقیقه

فهرست مطالب

طریقه حمل اثاثیه سنگین در شرکت باربری اصفهان!

نکات مهمی که برای حمل وسایل سنگین در اثاث‌کشی باید رعایت شود!

نکته هایی که در اسباب کشی باید رعایت نمود!

وظایف شرکت جابه جایی باربری اصفهان در قبال مشتریان :

فهرست تصاویر

شکل 1 باربری در اصفهان

شکل 2 باربری دراصفهان

 طریقه حمل اثاثیه سنگین در شرکت باربری در اصفهان!

در زمان اثاث کشی برای این که وسایل بدون هیچی آسیبی به مکان شما برسند. احتیاج به یک بسته بندی تخصصی دارند که شرکت باربری دراصفهان از این تخصص آگاهی کامل دارند. لوازم برقی را نیز باید در زمان اثاث کشی در محفظه های 5 لایه بسته بندی کرد.   در حین اثاث کشی علاوه بر یک بسته بندی خوب و حرفه ای نیاز به یک حرفه ای نیز میباشد. خطر آسیب دیدگی به وسایل بزرگ و حجیم در اثاث کشی همیشه بیشتر از وسایل کوچکتر است. با داشتن دانایی این کار قادر خواهید بود اثاث کشی آسان و بدون خطری را تجربه کنید. واگر از این دانایی برخوردار نیستید میتوانید از شرکت باربری در اصفهان با آدرس وبسایت دیرین بار کمک بگیرید. در ادامه شکل 1 باربری در اصفهان را مشاهده کنید

تخت، کمد، میز ناهارخوری و … علاوه بر اینکه وزن زیادی دارند، به لحاظ حجم هم بزرگ هستند.  شرکت باربری دراصفهان برای حمل اثاثیه سنگین از ترفندهای خاصی استفاده می کند تا این لوازم سالم به مقصد برسند. اکثر خطرات حین اسباب کشی مربوط به بلند کردن وسایل سنگین و ححیم می باشد. اگر بسته بندی لوازم نامناسب باشد و توسط افراد بدون تخصص انجام گیرد. احتمال آسیب دیدگی چندبرابر خواهد شد.

باربری در اصفهان | دیرین بار | dirinbar

شکل 1 باربری در اصفهان

نکات مهمی که برای حمل وسایل سنگین در اثاث‌کشی باید رعایت شود!

 • برای حمل و برداشتن اجسام حجیم همیشه به خطرات آن توجه کنید. برای همین پیشنهاد ما به شما شرکت باربری در اصفهان با آدرس وبسایت dirinbar می باشد.
 • با توجه به توان و نیروی خودتان اجسام را بلند و جابجا کنید.
 • برای حمل لوازم سنگین در اسباب کشی بیشتر از عضلات قدرتمند پایین تنان به جای بالا تنه استفاده کنید. تا آسیبی به ستون فقرات شما وارد نشود.
 • همیشه وسایل حجیم را در زمان حمل در جایگاهی نزدیک به خود نگه دارید. تا هنگام حرکت تعادل شما بهم نخورد.
 • بصورتی با لوازم حرکت کنید که بتوانید جلوی پای خودتان را ببنید تا زمین نخوریدو از آسیب دیدگی جلوگیری کنید.
 • در زمان اسباب‌کشی سعی کنید نهایتاً از شخص دیگری کمک بگیرید تا مشکلی برایتان ایجاد نشود. و یا میتوانید از یک شرکت باربری دراصفهان کمک بگیرید و از اسباب کشی حرفه ای لذت ببرید. در ادامه شکل 2 باربری دراصفهان مشاهده کنید
 • استفاده از چرخ متحرک برای جابجایی اثاثیه حجیم پیشنهاد میشود. یخچال را به صورت ایستاده با چرخ حرکت دهید. یا میتوانید از شرکت باربری در اصفهان با آدرس وبسایت دیرین بار برای حمل  ساید خود کمک بگیرید. بخاطر بسپارید در حین  رسیدن به مکان جدید خود، حداقل ۳ ساعت یخچال فریزر و ساید را به برق نزنید. زیرا دستگاه آسیب می بیند.
  لوازم شکستنی آشپزخانه را بصورت جدا بسته بندی کنید. لوازم برقی نظیر ماشین لباسشویی و ظرفشویی و همانند این ها  را نمی توانید به شیوه معمول بسته بندی کنید. ابتدا برق دستگاه را قطع کرده وسپس  با یک پارچه تمیز داخل انها را خشک کنید.

برای پیشگری از اسیب دیدگی لوازم های بزرگ می توانید. آن ها را در ملافه ها پر حجم بپیچید تا موقع جابجایی دچار مشکل نشوند. بخصوص در زمان حمل به برون شهر با توجه به دست انداز جاده باید لوازم سنگین حتما طناب پیچ شوند. که شرکت باربری دراصفهان با آدرس وبسایت dirinbar در این باره بسیار حرفه ای هستند .

باربری دراصفهان | دیرین بار | dirinbar

شکل 2 باربری دراصفهان

نکته هایی که در باربری در اصفهان باید رعایت نمود!

 • ابتدا لیستی از کارهایی که میخواهید انجام دهید. با حفظ نظم و زمان بندی، وسایلی که باید جابه جا شوند. را در جایی یادداشت کنید. یا اینکه میتوانید از صفر تا صد این کار را به شرکت باربری در اصفهان با آدرس وبسایت دیرین بار یسپارید.
 • آگاه باشید برای بسته بندی به چه مواردی لازم است. مانند طناب و محفظه های پلاستیکی یا چوبی ، برچسب ، بند پلاستیک های حباب دار و … یا میتوانید خودتان تهیه کنید یا میتوانید از شرکت باربری دراصفهان برای این کار کمک بگیرید.
 • پیش از آغاز بسته بندی، لوازم را شسته و یا تمیز کنید. البته این موضوع در مورد ظروف مصرفی ، لیوان ها و امثال اینها باید مجدداً در محل جدید انجام گیرد.
 • قبل از جا دادن وسایل در محفظه های مقوایی، از مستحکم بودن محفظه ها مطمئن شوید. که محداٌ یادآوری میکنیم که میتوانید از شرکت باربری در اصفهان در این باره کمک بگیرید.
 • گر محفظه های هر یک از وسایل شکستنی را هنوز در اختیار دارید. در حین بسته بندی، در شروع آنها را در وسط یک پارچه، روزنامه و امثال اینها قرارا داده. و در آخر درون محفظه های مخصوصشان بگذارید. در غیر این صورت با بسته بندی حرفه ای هر یک از آنها را به صورت جدا قرار داده. و در آخر همه را در کنار هم در محفظه ای بزرگ با دقت قرار دهید.

وظایف شرکت جابه جایی باربری دراصفهان در قبال مشتریان :

شرکت های بدون تجربه و تجهیزات کافی باعث می شوند ما جزوه بهترین ها باشیم. تعدادی دیگر از شرکت های اسباب کشی باربری در اصفهان ، به لطف وب سایت هایشان باربری را اسان تر کرده اند. در شرکت ما، ضمن ارائه این خدمات به شما ، آن ها را تا پایان انجام معاملات به عمل می آوریم. و خرسند هستیم که میتوانیم به همشهریان و هم وطنان خود در این باره کمک کنیم. و آنهارا از استرس این کار مصون نگه داریم. و امیدواریم که شما هم در این باره به ما اطمینان کرده. و اجازه دهید خودمان را به شما ثابت کنیم.

شرکت باربری دراصفهان  با آدرس وبسایت dirinbar که  مجری حمل اثاثیه  در اصفهان است. اسباب کشی ، حمل بار به برون شهر ودرون شهر و حمل اثاثیه سنگین با استفاده از کادر حرفه های در طول شبانه روز پذیرفته می شود.