راه های حمل و نقل تردمیل_حمل و نقل تردمیل

حمل و نقل تردمیل + 4 نکته احتیاطی ⚠

حمل و نقل تردمیل، کاری بسیار حساس و با دقت می باشد. بسته بندی اثاثیه منزل در اصفهان با خدمات باربری برتربار مانند حمل وسایل حساس و سنگین را بر عهده دارد. تردمیل را باید با دقت و حوصله قطعات آن را جدا کرد. احتمال برق گرفتی، خراب شدن دستگاه و حتی صدمه دیدن فرد هم وجود دارد. بنابراین قبل از اقدام، باید طبق دفترچه راهنما تمام مراحل گفته شده را با دقت انجام داد. برای جداسازی قطعات و حمل و نقل تردمیل، زمان زیادی صرف می شود. بنابراین به این نکته هم باید توجه داشت که وزن و سایز دستگاه چقدر است.

فهرست تصاویر

تردمیل 1 نکات اولیه حمل و نقل

تردمیل 2جداسازی و بسته بندی تردمیل

تردمیل 3احتیاط در حمل و نقل تردمیل

نکات اولیه حمل و نقل تردمیل

برای بسته بندی تردمیل باید اول دو نکته را در رابطه با حمل و نقل تردمیل در نظر بگیریم. اولین مورد مربوط به سایز و اندازه تردمیل می باشد. همچنین باید دانست که چقدر طول و عرض دارد و همینطور وزن آن چند کیلو است. دومین مورد این است که دستورالعمل بسته بندی و قفل کردن تردمیل به چه صورت است. در صورت نداشتن دفترچه راهنما باید بصورت آنلاین، دستورالعمل لازم را جستجو کنید. اگر تردمیل قابلیت جداکننده یا مکانیز قفل شدن را نداشت، باید با طناب و بند تردمیل را بسته نگه داشت. بسته بندی اثاثیه منزل در اصفهان از طریق سایت اقدام به ثبت سفارش کنید.

نکات اولیه حمل و نقل_ حمل و نقل تردمیل

نکات اولیه حمل و نقل_ حمل و نقل تردمیل_برتربار

تردمیل 1 نکات اولیه حمل و نقل

در صورتی که تردمیل بیشتر از 20 کیلو باشد، به دو نفر برای حمل و نقل تردمیل نیاز داریم. و اگر تردمیل بالای 45 کیلو باشد، به 3 یا چند نفر کارگر نیاز پیدا می کنید. در نتیجه باید به سایز (طول و عرض) و وزن تردمیل توجه کنید مخصوصا اگر قابلیت تاشو نداشته باشد. اطمینان پیدا کنید که تردمیل به آسانی از چهار گوشه در به آسانی عبور می کند. همینطور ورودی آسانسور و شمایل منزل جدید باید به گونه ای باشد که تردمیل بتواند از ورودی گذر کند. بعضی وقت ها باز کردن در، عبور تردمیل از راهرو را بسیار آسان تر می کند.

جداسازی و بسته بندی تردمیل

برای حمل و نقل تردمیل باید بدانیم برای بسته بندی کردن و سازمان دهی قطعات، از چه دستورالعملی پیروی کنیم. اول باید قطعه ای که قابل جدا هست را پیدا کنیم. در صورتی که تردمیل قابلیت تاشو نداشت، برخی از قطعات را میتوان برای جا به جایی آسان تنظیم کرد. شما ممکن است بتوانید تا اندازه ای از قطعات دستگاه را جدا کنید (یا حداقل کنسول را حذف کنید). در سایت bartarbar میتوانید رزرو خود را ثبت کنید و مقالات مربوط به اسباب کشی را مطالعه نمایید.

دومین مورد، باید تجهیزات و تدارکات لازم برای حمل و نقل تردمیل را تهیه کرد. برای ایمن کردن دیوارهای منزل و اثاثیه باید طناب، بند و کاور پتو را تهیه و آماده کنیم. تردمیل ها درکل سنگین هستند و جا به جایی آن ها کار آسانی نیست. میله های تردمیل و فریم را باید در پارچه ای ضخیم بپبچانید تا از ایمن بودن آن صحت داشته باشید. بنابراین اگر موقع حمل و نقل تردمیل تجهیزات به جایی برخورد کرد، کاور پتو از آن ها محافظت خواهد کرد. پس زمانی که تردمیل با طناب و بند بسته شده و بر روی باربر حمل می شود، اتفاقی نمی افتد.

سومین نکته، با احتیاط تردمیل را بلند کنید. چه از باربر اثاثیه استفاده کنید یا خودتان آن را جا به جا کنید، باید مواظب باشید. هیچ موقع برای حمل و نقل تردمیل فشار بر روی کمر خود نیارید زیرا دچار آسیب شدیدی می شوید. برای گذاشتن تردمیل روی زمین باید به طور متناوب این کار را انجام دهید ولی به هیچ عنوان دولا نشوید. برای گذاشتن تردمیل روی زمین با زانوی خود خم شوید در حالی که در وضعیت بدنی خوبی هستید. برای اطلاعات بیشتر به سایت برتربار مراجعه کنید تا مقالات جدید و بروز را مطالعه کنید.

جداسازی و بسته بندی تردمیل_ حمل و نقل تردمیل

جداسازی و بسته بندی تردمیل_ حمل و نقل تردمیل_برتربار

تردمیل 2جداسازی و بسته بندی تردمیل

موارد مهم در حمل و نقل تردمیل

 • با اجاره کردن باربر، حمل و نقل تردمیل به راحتی انجام می شود و نیازی به درخواست چند نفر ندارید. در سایت bartarbar می توانید اقدام به ثبت سفارش و رزرو کنید.
 • قبل از شروع به جمع کردن تردمیل، کلید ایمنی را پیدا کنید. این کلید کوچک جداشدنی، قطعات تردمیل را قفل می کند و مانع جدا شدن بقیه قطعات می شود.
 • برای حمل و نقل تردمیل بدون باربر باید آهسته عمل کنید. انجام حرکت ناگهانی در بلند کردن تردمیل باعث آسیب به بدنتان می شود.
 • بعد از انتقال به مکان جدید بسته های تردمیل را باز کرده و بعد از سر هم کردن تست کنید. سالم بودن تردمیل را بررسی کنید و ببینید که درست کار می کند یا نه.

احتیاط در حمل و نقل تردمیل

در منزل جدید اگر بخواهید از پله ها بالا یا پایین بروید باید از یک یا چند نفر کمک بگیرید. برای حمل و نقل تردمیل، ممکن است شما به یک باربر برای به آسانی حرکت دادن تردمیل نیاز پیدا کنید. هنگام حمل و نقل تردمیل، یک نفر باید بند تردمیل را محکم بگیرد و دیگری در جهت مخالف تردمیل باشد. قسمت هایی که تردمیل با بند بسته باشد را محکم بگیرید تا لغزش ایجاد نشود. دستگاه را به پهلو بخوابانید. فردی که طناب را گرفته باید اول از همه او حرکت کند. دقت داشته باشید برای حمل و نقل تردمیل با احتیاط تردمیل را حمل کنید و به اشیای اطراف صدمه نزنید.

فهمیدن اینکه چطور باید تردمیل نوردیک ترک را حمل کنیم باید اول دفترچه راهنمای آن را بخوانیم. این مدل از تردمیل (نوردیک ترک) معمولا به وضوح تمام دستورالعمل های لازم را گفته است. برای حمل و نقل تردمیل نوردیک ترک اقدامات احتیاطی و همینطور تنظیم کردن را هنگام جا به جایی دقت فرمایید. اگر وزن تردمیل کمتر از 45 پوند (20 کیلو) بود میتوانید به تنهایی تردمیل را حمل کنید. البته اگر هم قرار بود تردمیل را خودتان به تنهایی حمل کنید، به یک نفر برای کمک نیاز خواهید داشت. حتی اگر برای شما بلند کردن تردمیل راحت باشد، ممکن است در کنترل کردن فرآیند مشکل پیش بیاید.

احتیاط در حمل و نقل_ حمل و نقل تردمیل

احتیاط در حمل و نقل_ حمل و نقل تردمیل_برتربار

تردمیل 3احتیاط در حمل و نقل تردمیل

راهنمای راه اندازی تردمیل

بعد از حمل و نقل تردمیل به مکان جدید خود، بسته ها و کارتون های تردمیل را باز کنید. سپس تمامی بسته های مربوط به قطعات تردمیل را باز کرده و آن ها را بچینید. در همین حال با قطعات زیادی مواجه می شوید و ممکن است سردرگم شوید. به همین علت موارد گفته شده در متن زیر را مطالعه کنید. برای رزرو و ثبت سفارش خود به سایت برتربار مراجعه کنید. برای باز کردن جعبه به این نکته توجه کنید که از کدام سمت بسته باید باز شود.

ممکن است با باز کردن قسمت اشتباه بسته، باعث افتادن و صدمه دیدن تردمیل شود. در صورت سر در گمی باید از کسی کمک بگیرید یا بپرسید. پس بعد از حمل و نقل تردمیل به مکان جدید حتما این نکته را در نظر داشته باشید. بعد از بیرون آوردن اجزای تردمیل باید قطعات آن را سر هم کنید. پیچ و مهره های تردمیل همگی باید در دسترس باشند و چیزی از قلم نیوفتاده باشد یا گم نشده باشد. در صورت رزرو نوبت به سایت bartarbar مراجعه کنید.

برای وصل کردن تردمیل، یک سیم وجود دارد که نوار تسمه و موتور را به پنل کنترل تردمیل متصل میکند. شما باید سیم را بعد از اینکه از پایه عبور کرد، آن را در جای خود پیچ کنید. هم اکنون باید پایه های کنترل پنل دستگاه را در جای خود محکم کنید. بعد از آن باید پایه های تردمیل را در مکان موردنظر فیکس کنید. اگر تردمیل به خوبی فیکس نشود در این صورت دستگاه بعد از راه اندازی دچار لغزش می شود. در نتیجه دستگاه ممکن است دچار خرابی و آسیب شود. حمل و نقل تردمیل به تنهایی کار سختی است و اکنون راه اندازی آن به همان اندازه دشوار است.

نتیجه گیری (روش های حمل و نقل تردمیل)

موضوع روش های حمل و نقل تردمیل
نویسنده الهه سجادی
تاریخ 2 اسفند 1402

حمل و نقل تردمیل بسیار حساس است و باید با دقت آن را بسته بندی و باز کرد. ما با ارائه راه حل و نکات احتیاطی، حمل و نقل تردمیل را بررسی کردیم. این دستگاه با توجه به وزنی که دارد باید محاسبه کنیم که آیا میتوان به تنهایی حمل کرد یا نه. تردمیل ها یا تاشو هستند یا قابلیت جدا شدن را ندارند. بنابراین باید با توجه به نوع آن، به سبک جداگانه‌ای بسته بندی شوند. حمل و نقل تردمیل از مکان فعلی به منزل جدید، چالش فراوانی دارد. باید مراقب مسیر های رفت و آمد و وسایل هنگام حمل و نقل تردمیل باشید. در غیر این صورت هم تردمیل صدمه میبیند و هم اثاثیه و چهارچوب خانه.

سوالات متداول

 1. در صورت تاشو نبودن دستگاه، حمل و نقل تردمیل به چه صورت خواهد بود؟

باید تردمیل بصورت یکجا با بند و طناب بسته بندی شود تا از لغزش و افتادگی جلوگیری کند.

 1. برای جلوگیری از ضربه خوردن دیوار ها و اثاثیه چه راهکاری وجود دارد؟

برای ایمن کردن اطراف منزل و آسیب ندیدن اثاثیه باید از کاور پتو استفاده کنید. کاور پتو برای محافظت و ضد ضربه اثاثیه است.

 1. میتوانم برای حمل و نقل تردمیل به تنهایی آن را حمل کنم؟

بهتر است با کمک چند نفر اقدام کنید زیرا به تنهایی ممکن است آسیب جدی را متحمل شوید. به تنهایی ممکن است باعث کمردرد، پا درد و .. شود.

1 پاسخ
 1. زهرا
  زهرا گفته:

  من برای حمل و نقل تردمیل خیلی دنبال مطلب بودم مقالتون بسیار مفید بود ممنونم

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *