خدمات اسباب کشی در اصفهان % و انواع کامیون های باربری

خدمات اسباب کشی در اصفهان توسط دیرین بار انجام میشود. هنگام حمل و نقل یا جابجایی اثاثیه، انتخاب کامیون و بارگیری مهم است. در این مقاله از مجله خدمات ما با انواع کامیون و نحوه انتخاب کامیون آشنا شوید. انتخاب کامیون و تحویل بار یکی از مهم ترین مراحل حمل اثاثیه منزل در اصفهان به صورت حرفه ای است. هنگام انتخاب کامیون باید عوامل مختلفی را در نظر گرفت. نکته جالب اینجاست که انتخاب گزینه مناسب از نوع کامیون تاثیر مستقیمی بر سرعت و قیمت حمل و نقل درون شهری و درون شهری دارد. با ما همراه باشید تا با انواع کامیون و نحوه انتخاب آن آشنا شوید.

قبل از انتخاب کامیون و نکات آن به انواع کامیون می پردازیم. در طبقه بندی کلی انواع کامیون ها به 3 دسته تقسیم می شوند: کامیون های کوچک و سبک مانند وانت، پراید وانت، پیکان و …. کامیون های نیمه سنگین مانند کامیون، خاور، هیوندای، ایسوزو و کامیون های سنگین. 20 تن، چادر سه محور، کف، کمپرسی و تریلر تانکر بنزین. در ادامه برخی از انواع کامیون هایی که در انتخاب کامیون و باربری بین شهری بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند را با جزئیات بیشتری بررسی می کنیم:

فهرست مطالب

انواع ماشین های باربری و مزایای آن ها در اسباب کشی آسان

کامیون باربری مناسب

وانت بار (با اتاق و بدون اتاق)

 تفاوت نیسان  با وانت بار

نحوه انتخاب کامیون متناسب با شرایط و بارگیری آن

نوع و حجم کالا در انتخاب کامیون مناسب تاثیر دارد

مسیرها و انواع جاده ها

بهترین  فصل حمل و نقل

میزان بودجه بسیار مهم است

 ویژگی یک شرکت اتوبار خوب

نتیجه گیری و کامیون های اتوبار

فهرست تصاویر

حمل اثاثیه منزل 1 وانت بار دیرین بار و کاربرد آن

حمل اثاثیه منزل 2 بهترین باربری و انواع کامیون دیرین بار

حمل اثاثیه منزل 3 حمل و نقل درون شهری و باربری سریع

 

عنوان خدمات اسباب کشی در اصفهان
نویسنده یلدا خطایی محمدآبادی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1634 کلمه
زمان مطالعه 16 دقیقه

 

انواع ماشین های باربری و مزایای آن ها در اسباب کشی آسان

کامیون باربری مناسب با توجه به خدمات اسباب کشی در اصفهان

وقتی نوبت به انتخاب ون می رسد، کامیون ها رایج ترین وسایل نقلیه ای هستند که برای بارگیری و جابجایی خودکار خانه ها و اثاثیه حجیم استفاده می شوند. علاوه بر این، این کامیون یکی از مطمئن ترین کامیون ها در بین انواع کامیون ها است و با استقبال خوبی از سوی مشتریان مواجه می شود. کامیون شما می تواند 1 تا 12 تن بار را برای حمل و نقل درون شهری یا درون شهری حمل کند. در حالت ایده آل، این کامیون دارای سقف و اتاق فرش شده است. وانت ایسوزو یکی از خودروهای معروف این رده است. سپس به حمل اثاثیه منزل 1 دقت کنید.

یک کامیون سقف دار دارای ابعاد مشخصی است که باید متناسب با حجم بار باشد. کامیون های ایسوزو، هیوندای و کاوال بنز 608 اغلب برای جابجایی اثاثیه استفاده می شوند و فضای بار تقریباً یکسانی دارند. گاهی اوقات، بسته به شرایط، هنگام دریافت خدمات اسباب کشی در اصفهان انتخاب کامیون باید از کامیونی با اتاق کوچکتر استفاده کرد. در “دیرین بار” می توانید با بهترین متخصصان حمل و نقل شهر خود در تماس باشید.

وانت بار خدمات اسباب کشی در اصفهان (با اتاق و بدون اتاق)

وانت بار یک وسیله نقلیه باری کوچک و پرکاربرد برای حمل اقلام کوچک و سبک است. این ماشین ها عمدتاً برای حمل و نقل درون شهری استفاده می شوند نه حمل و نقل درون شهری. ظرفیت بار این وانت 100 کیلوگرم تا 4 تن است. در ایران وانت بارها به دلیل استهلاک پایین، قیمت مقرون به صرفه و تعداد قطعات زیاد هنگام انتخاب کامیون و حمل بار محبوب هستند.

حمل اثاثیه منزل 1 وانت بار دیرین بار و کاربرد آن

وانت بار دیرین بار و کاربرد آن - خدمات اسباب کشی در اصفهان

وانت بار دیرین بار و کاربرد آن – خدمات اسباب کشی در اصفهان – دیرین بار

هنگام جابجایی اثاثیه، با انتخاب کامیون و باربری مناسب ، آسان‌تر و سریع‌تر می‌توانید ظروف کوچک اما طولانی آشپزخانه خود را به مقصد برسانید. بقیه مبلمان در کابینت های مخصوص قرار می گیرند. لازم به ذکر است که هنگام ثبت سفارش حمل بار درون شهری یا درون شهری حتماً اتاق دار بودن یا نبودن وانت را مشخص کنید تا در آینده دچار مشکل نشوید.

خدمات اسباب کشی در اصفهان و تفاوت نیسان  با وانت بار

در بین انواع کامیون، این نوع کامیون یک تجهیزات باربری میان رده است که برای حمل بارهای سبک به محموله های سنگین استفاده می شود. نیسان بار در انتخاب ون و بار با وانت ها تفاوت قابل توجهی دارد؛ به عنوان مثال:

 • اقتصادی، سریع و قابل اعتماد است.
 • بیشتر از یک ون حرکت می کند.
 • علاوه بر ترافیک درون شهری می توان از آن برای تردد درون شهری نیز استفاده کرد.

نحوه انتخاب کامیون متناسب با شرایط ما و بارگیری آن

ما با انواع کامیون ها آشنا هستیم. حال بیایید نکات اصلی انتخاب کامیون و بارگیری در خدمات اسباب کشی در اصفهان را توضیح دهیم:

نوع و حجم کالا در انتخاب کامیون مناسب تاثیر دارد

هرچه بار بیشتر باشد، کامیون برای حمل بار به بزرگتری نیاز دارد. انتخاب کامیون و بار مناسب می تواند تعداد سفرها و هزینه های حمل و نقل را کاهش دهد. در نتیجه، جابه‌جایی ارزان‌ تری دریافت خواهید کرد. در ادامه حمل اثاثیه منزل 2 را مشاهده نمایید.

مسیرها و انواع جاده ها بین نقطه شروع و پایان

معمولاً از وسایل حمل و نقل بزرگ مانند خاورها برای حمل و نقل بین شهری مانند کامیون‌چینی و تحویل کالا و حمل کالا بین شهرها استفاده می‌شود. این خودروها برای حمل و نقل کالا بین شهرها مناسب بوده و معمولا در شهرهای بزرگ با محدودیت های ترافیکی مواجه هستند. انواع کامیون های سبک برای تردد در سطح شهر مناسب هستند.

بهترین  فصل حمل و نقل برای خدمات اسباب کشی در اصفهان

این که شما در چه فصلی قصد باربری (برای مثال اسباب­‌کشی) دارید نیز در انتخاب ماشین باربری و حمل بار تاثیر دارد. خاور اسباب­‌کشی و کامیونت دارای کابین مسقف (فلزی، پارچه­‌ای) هستند که در شرایط جوی نامساعد مانند بارش برف و باران از بار محافظت می­‌کنند. بهترین ماه برای اسباب کشی چه زمانی است؟

حمل اثاثیه منزل 2 بهترین باربری و انواع کامیون دیرین بار

بهترین باربری و انواع کامیون دیرین بار - خدمات اسباب کشی در اصفهان

بهترین باربری و انواع کامیون دیرین بار – خدمات اسباب کشی در اصفهان – دیرین بار

میزان بودجه در خدمات اسباب کشی در اصفهان بسیار مهم است

هزینه کرایه انواع ماشین­‌های حمل بار سنگین از وسایل نقلیه سبک بیشتر است. بنابراین هنگام باربری و اسباب­‌کشی به بودجه خود توجه داشته باشید. البته اگر بار شما حجم زیادی دارد، بهتر است در انتخاب ماشین باربری و حمل بار به سراغ ماشین باربری و ماشین حمل بار بزرگ­‌تر بروید تا هزینه اضافی بابت رفت و آمدهای چندین باره نپردازید.

زمانی که موضوع حمل اثاثیه منزل در اصفهان و باربری در میان باشید یکی ار مهم ترین فاکتورها جهت کاهش قیمت باربری و همچنین افزایش سرعت ، انتخاب وسیله نقلیه ای است که که با وسایل ما متناسب باشد. در این قسمت تصویر حمل اثاثیه منزل 3 را مورد توجه قرار دهید.

در اتوبار ها و برای باربری به صورت کلی از 3 دسته ماشین زیر استفاده می شود :

1-باربری با استفاده از ماشین های سبک : وانت – وانت پراید – وانت نیسان

2- باربری با استفاده از ماشین های نیمه سنگین : کامیون – خاور – هیوندا – ایسوزو – کامیونت

3- باربری با استفاده از ماشین های سنگین : تریلی – ترانزیت – ده تن – ترانزیت یخچالی – 20 تُن – چادری سه محور – کُمپرسی – تریلی تانکر فاو  و…

حمل بار و باربری شهری و ویژگی یک شرکت اتوبار خوب

جهت حمل بار و باربری شهری ( اصفهان) عموما از ماشین های سبک و نیمه سنگین استفاده می شود. از ماشین های سنگین نیز برای باربری های خارج شهری استفاده می شود. یکی از علت های این موضوع این است که ماشین های سنگین اجازه تردد در داخل اصفهان و شهرهای دیگر را ندارند و تنها در ساعت های بخصوصی می توانند در شهرها تردد کنند – (ساعت 22 تا 6 صبح)

یکی از ویژگی های یک شرکت اتوبار و باربری خوب و با کیفیت و خدمات اسباب کشی در اصفهان مناسب این است که مشاوره های لازم و دقیق را به مشتریان جهت انتخاب ماشین حمل بار مناسب بدهد تا از این طریق هم از قیمت نهایی باربری کاسته شود و هم سرعت و امنیت باربری تامین گردد.

برای انتخاب ماشین مناسب حمل بار باید به نکات متعدد توجه شود :

 • نوع محموله و تجهیزات
 • مسافت طی شده برای حمل بار
 • تحویل در اصفهان یا شهرستان
 • زمان در نظر گرفته شده برای حمل و نقل کالا
 • مسیر و نوع جاده بین نقاط شروع و پایان و…

حمل اثاثیه منزل 3 حمل و نقل درون شهری و باربری سریع

حمل و نقل درون شهری و باربری سریع - خدمات اسباب کشی در اصفهان

حمل و نقل درون شهری و باربری سریع – خدمات اسباب کشی در اصفهان – دیرین بار

نتیجه گیری از خدمات اسباب کشی در اصفهان و کامیون های اتوبار

در آخر باید گفت که بعد از بسته بندی و آمادگی برای جابجایی یکی از نکات مهم در حمل اثاثیه منزل در اصفهان انتخاب کامیون باربری مناسب است زیرا کمک شایانی در حفظ اشیای قیمتی و شکننده و حساس ما میکند و باعث کاهش استرس ناشی از نگرانی درباره حفاظت از اثاث ما میشود و تمامی اسباب ما در آن جای میگیرد در نتیجه کاهش هزینه را به همراه دارد. برای یک تجربه ایده آل از حمل و نقل اثاثیه و بدون دردسر، خستگی و آسیب های بدنی با شماره تماس های ما در سایت تماس بگیرید. تمام خدمات اسباب کشی در اصفهان را ا دیرین بار دریافت کنید.

سوالات متداول:

نحوه انتخاب کامیون متناسب با شرایط ما به چه شرایطی بستگی دارد؟

نوع و حجم کالا – مسیرها و انواع جاده ها – میزان بودجه

برای انتخاب ماشین مناسب حمل بار باید به چه نکاتی توجه کرد؟

 • نوع محموله و تجهیزات
 • مسافت طی شده برای حمل بار
 • تحویل در اصفهان یا شهرستان
 • زمان در نظر گرفته شده برای حمل و نقل کالا
 • مسیر و نوع جاده بین نقاط شروع و پایان و…

یکی از مهم ترین مراحل حمل و نقل حرفه ای چیست؟

انتخاب کامیون و تحویل بار

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *